BIZNES Gospodarka

Zielona Góra zmienia na lepsze

Data publikacji: 2014-09-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zielona Góra zmienia na lepsze
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Już 6 września w Zielonej Górze startuje Jarmark Winobraniowy. Wśród kilkuset wystawców znajdzie się m.in. Razowy Kwas Chlebowy, który motywuje konsumentów do działania przekonując, że małymi krokami można osiągnąć cel.

Zielona Góra zmienia na lepsze BIZNES, Gospodarka - Już 6 września w Zielonej Górze startuje Jarmark Winobraniowy. Wśród kilkuset wystawców znajdzie się m.in. Razowy Kwas Chlebowy, który motywuje konsumentów do działania przekonując, że małymi krokami można osiągnąć cel.

Coraz częściej zwracamy uwagę na jakość produktów, które spożywamy, stając się tym samym bardziej świadomymi konsumentami. Zwracamy uwagę na etykiety, sprawdzamy skład wyrobów spotykanych na sklepowych półkach. Czemu więc, w dobie trendu na naturalną i jak najmniej przetworzoną żywność, nie mielibyśmy pójść o krok dalej? Program Nasze Zmiany, którego inicjatorem jest Razowy Kwas Chlebowy, inspiruje konsumentów do odejścia od dotychczasowego, pełnego schematów życia i podjęcia odważnych decyzji. Akcja pokazuje, że krok po kroku, wprowadzając w życie małe zmiany, można osiągnąć wielkie rezultaty.

Wraz z programem Nasze Zmiany wystartowała również platforma internetowa NaszeZmiany.pl. Powstała ona po to, aby inspirować konsumentów do polepszania jakości swojego życia każdego dnia. Uczestniczki, które biorą udział w akcji mogą się nawzajem wspierać, mobilizować do działania, rozmawiać o swoich planach oraz dzielić dokonanymi zmianami.

Jarmark Winobraniowy w Zielonej Górze to jedna z największych imprez plenerowych o charakterze kulturalno-handlowym w Polsce. Już od wielu lat na początku września, w ścisłym centrum miasta, rozkłada swoje stoiska kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników i kolekcjonerów. Jarmark to jednak wydarzenie nie tylko kupieckie, ale też kulturalno-rozrywkowe. Na kilkaset godzin programu składają się koncerty, spektakle, korowód i wiele innych imprez. Na tegorocznym jarmarku, który będzie miał miejsce w dniach 6-14 września 2014 r. odwiedzający będą mieli okazję orzeźwić się i ugasić pragnienie dzięki Razowemu Kwasowi Chlebowemu. Uczestnicy będą mogli również dowiedzieć się więcej na temat programu Nasze Zmiany. Odwiedź stoisko Razowego Kwasu Chlebowego w Zielonej Górze i rozpocznij zmianę na lepsze!

Razowy Kwas Chlebowy to naturalny napój gazowany, który powstaje wyłącznie z najwyższej jakości składników ‒ krystalicznej wody oraz słodów: żytniego i jęczmiennego. Nie zawiera konserwantów, nie jest sztucznie dosładzany i barwiony. Niepowtarzalny smak zawdzięcza złocistym zbożom oraz naturalnym sokom owocowym: żurawinowemu i śliwkowemu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zielona Góra zmienia na lepsze BIZNES, Gospodarka - Już 6 września w Zielonej Górze startuje Jarmark Winobraniowy. Wśród kilkuset wystawców znajdzie się m.in. Razowy Kwas Chlebowy, który motywuje konsumentów do działania przekonując, że małymi krokami można osiągnąć cel.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Przemysł