BIZNES Transport

Zakaz noclegu w kabinie – co sądzą o nim kierowcy?

Aut zatrzęsienie, a infrastruktura żadna, na parkingach tłok… Zakaz noclegu w kabinie oczami polskich

Data publikacji: 2018-01-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zakaz noclegu w kabinie – co sądzą o nim kierowcy?
Kategoria: Transport, BIZNES

Aut zatrzęsienie, a infrastruktura żadna, na parkingach tłok… Zakaz noclegu w kabinie oczami polskich kierowców

Zakaz noclegu w kabinie - co sądzą o nim kierowcy? Transport, BIZNES - Aut zatrzęsienie, a infrastruktura żadna, na parkingach tłok… Zakaz noclegu w kabinie oczami polskich kierowców

Byłem w Niemczech i we Francji parę razy. Kilka lat temu już były problemy z miejscami na parkingach. A teraz? Tylko słyszę na CB, że to jest masakra – słychać od kierowcy na parkingu w Kątach Wrocławskich. – Co się dziwić, kiedy nawet u nas w kraju porażka? Wczoraj nie było tu miejsca, musiałem pojechać 10 km dalej stąd, na tego dzikusa. Na Zachodzie też na dzikusach trzeba spać. Czasem po prostu nie da rady inaczej.

Niemieckie stowarzyszenie zarządców zajazdów przy autostradach VEDA policzyło, że w całym kraju brakuje miejsc na parkingach dla ponad 31 tysięcy kierowców. To tak, jakby nagle wszyscy mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego nie mieli się gdzie podziać. Albo Bielawy, Gorlic… Dlatego u zachodniego sąsiada trzeba być szybkim.

– Jak na parking nie zajedziesz do 18, no, 19, to masz problem. Wielki. Bo dziś na Zachodzie to już jest każdy: Rumuni, Portugale, Hiszpanie, Włosi, każda nacja. No i my jesteśmy, bardzo licznie – Jan wspina się do kabiny, bo już kiełbaski w garnku na butli dochodzą.

Aby przeczytać cały tekst kliknij w link:
https://trans.info/zakaz-noclegu-w-kabinie-oczami-polskich-kierowcow-79941

Jeżeli wykorzystać fragmenty w swoim serwisie, pamiętaj o podaniu źródła Trans.INFO i linku do oryginału – dziękuję!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zakaz noclegu w kabinie - co sądzą o nim kierowcy? Transport, BIZNES - Aut zatrzęsienie, a infrastruktura żadna, na parkingach tłok… Zakaz noclegu w kabinie oczami polskich kierowców
Hashtagi: #Transport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy