BIZNES Gospodarka

Wręczono mazowieckie Diamenty Forbesa

W czwartek 22 czerwca br. podczas uroczystej Gali zostały wręczone Diamenty Forbesa. Na tegorocznej liście laureatów znalazły się aż 504

Data publikacji: 2017-07-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wręczono mazowieckie Diamenty Forbesa
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

W czwartek 22 czerwca br. podczas uroczystej Gali zostały wręczone Diamenty Forbesa. Na tegorocznej liście laureatów znalazły się aż 504 firmy.

Wręczono mazowieckie Diamenty Forbesa BIZNES, Gospodarka - W czwartek 22 czerwca br. podczas uroczystej Gali zostały wręczone Diamenty Forbesa. Na tegorocznej liście laureatów znalazły się aż 504 firmy.

Najszybciej rosnące firmy i najlepsi przedsiębiorcy – to do nich trafiają właśnie prestiżowe Diamenty Forbesa. Co ważne, 10. edycja tego wydarzenia pokazała, że polski biznes nie przestaje się rozwijać – na tegorocznej liście laureatów znalazły się aż 504 firmy.

W trójce najszybciej rosnących dużych firm (przychody powyżej 250 mln zł) znalazły się PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o., SOLID GROUP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa i LOTOS Kolej Sp. z o.o. Wśród firm średnich (przychody od 50 do 250 mln zł) na podium znalazł się ENPROM Sp. z o.o., PPH Eurotex Sp. z o.o. oraz INTOP Warszawa Sp. z o.o. Wśród małych spółek (przychody od 5 do 50 mln zł) swoją wartość najszybciej zwiększały SEQUENCE Sp. z o.o., Audytel SA oraz StepStone Services Sp. z o.o.

Uroczystą Galę kulinarnie wsparła marka Deli Catering – lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych. Menu opracowane zostało z uwzględnieniem „diamentowego” charakteru wydarzenia, gdzie królowały między innymi białe szparagi w szynce dojrzewającej na musie z wędzonego selera z czerwonym pieprzem, czy kozi ser w pistacjach na salsie z rabarbaru i musie ze skorzonery oraz gruszki z truskawką. Nie zabrakło tu także popisowych propozycji Deli Catering, takich jak FingerCoctail™ (mini dań w formie finger food).

Uroczysta Gala odbyła się 22 czerwca w Warszawie w Państwowym Muzeum Etnograficznym. Wydarzenie poprowadził Roman Młodkowski. Pełną listę laureatów znaleźć można pod adresem: http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2017-laureaci-woj-mazowieckie,artykuly,210415,1,1.html.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wręczono mazowieckie Diamenty Forbesa BIZNES, Gospodarka - W czwartek 22 czerwca br. podczas uroczystej Gali zostały wręczone Diamenty Forbesa. Na tegorocznej liście laureatów znalazły się aż 504 firmy.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy