BIZNES Infrastruktura

Work-life balance, czyli konferencja idealna.

Wyjazdy tego typu wcale nie muszą być oderwaniem od rzeczywistości i wybiciem się z codziennego

Data publikacji: 2018-08-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Work-life balance, czyli konferencja idealna.
Kategoria: BIZNES, Infrastruktura

Wyjazdy tego typu wcale nie muszą być oderwaniem od rzeczywistości i wybiciem się z codziennego rytmu.

Work-life balance, czyli konferencja idealna. BIZNES, Infrastruktura - Wyjazdy tego typu wcale nie muszą być oderwaniem od rzeczywistości i wybiciem się z codziennego rytmu.

Hotele, w których prowadzone są kongresy rozwijają się i zwracają uwagę na potrzeby konsumentów, dlatego też dostosowują swoją ofertę do ich wymagań i wprowadzają udogodnienia na miarę XXI wieku.  

 

Nie tylko sala i ciastka

Umiejętny dobór miejsca na konferencję może zapewnić jej uczestnikom potrzebne atrakcje podczas, jak i po zakończeniu wydarzenia. Nie muszą to być dni wyjęte z życia, w których spada zarówno produktywność, jak i burzy się plan dnia. Krakowski hotel Novotel City West, posiadający 10 sal, dla 350 osób w pakiecie konferencyjnym zapewnia też dostęp do pokoju masażu z czterema wyjątkowymi zabiegami relaksacyjnymi. Dodatkowo przedstawiciel rodziny Novotel w swojej ofercie posiada Fit Menu, specjalnie przygotowane przez szefa kuchni dla osób, starających się odżywiać zdrowo i tych pilnujących diety. W czasie wolnym warto skorzystać z dostępnych rowerów, którymi można odwiedzić Zalew Kryspinów, okolice Kopca Kościuszki, Błoń Krakowskich, gdzie można zrelaksować się po ciężkim dniu.

Okoliczne atrakcje

Hotel Novotel Kraków Centrum, położony przy głównych atrakcjach miasta oferuje 8 sal konferencyjnych, gotowych pomieścić aż 180 osób. Zatrzymując się w nim można nie tylko skorzystać z rowerów, hulajnóg, które są do dyspozycji gości i dzięki którym zwiedzanie Krakowa jest jeszcze przyjemniejsze, ale można także wybrać się na spływ kajakowy Wisłą. Wyjątkowym hotelem, w którym warto zorganizować konferencję jest Mercure Kraków Stare Miasto, nowoczesny wystrój hotelu przenika się z historią i do niej nawiązuje. W 6 salach konferencyjnych można maksymalnie zmieścić 300 osób. Stylowe pokoje i nowoczesne centrum konferencyjne odpowiedź na potrzeby szybko zmieniającego się Krakowa. Hotel oddalony jest o 5 minut piechotą od Starego Miasta oraz o minutę od Dworca Głównego. Hotelowa restauracja Winestone, dedykowana sieci Mercure, to unikatowe miejsce, gdzie serwowane są pyszne dania oraz wyśmienity wybór win.

Więcej miejsc w połączeniu

Aby zapewnić więcej miejsc noclegowych dla osób biorących udział w konferencji odbywającej się w Novotel Kraków Centrum lub zaplanować konferencję w hotelu, a zmniejszyć koszty zakwaterowania można wykupić nocleg w hotelu ibis Kraków Centrum. Pokoje tego hotelu przyozdobione są pięknymi fototapetami pokazującymi najpiękniejsze miejsca Krakowa. Można na nich znaleźć krakowski Kazimierz, Podgórze, czy Nową Hutę.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Work-life balance, czyli konferencja idealna. BIZNES, Infrastruktura - Wyjazdy tego typu wcale nie muszą być oderwaniem od rzeczywistości i wybiciem się z codziennego rytmu.
Hashtagi: #BIZNES #Infrastruktura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy