BIZNES Przemysł

Watson-Marlow z nowym Inżynierem Sprzedaży oraz centrum serwisowym

Data publikacji: 2014-05-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Watson-Marlow z nowym Inżynierem Sprzedaży oraz centrum serwisowym
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Do zespołu Watson-Marlow dołączył Chrystian Zemła, który będzie odpowiadać za rozwój firmy w regionie południowej Polski. Spółka poinformowała także o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Famax. Dzięki tej kooperacji klienci Watson-Marlow mogą liczyć na natychmiastowy serwis.

Watson-Marlow z nowym Inżynierem Sprzedaży oraz centrum serwisowym Przemysł, BIZNES - Do zespołu Watson-Marlow dołączył Chrystian Zemła, który będzie odpowiadać za rozwój firmy w regionie południowej Polski. Spółka poinformowała także o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Famax. Dzięki tej kooperacji klienci Watson-Marlow mogą liczyć na natychmiastowy serwis.

Chrystian Zemła, absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, dołączył do zespołu Watson-Marlow w Polsce obejmując stanowisko  Inżyniera Sprzedaży. Będzie  odpowiadał za sprzedaż pomp wyporowych Watson-Marlow, Bredel oraz Masosine na terenie południowej Polski. W swojej ponad 10-letniej karierze współpracował z firmami z sektora usług transportowych oraz konstrukcyjnych,  Transbud Nowa Huta SA i CONSTRUCTION & MANAGEMENT i TACON Sp. z o.o. Od maja 2011 roku związany był z firmą Herma Kompresory Śrubowe, gdzie zajmował stanowisko Specjalisty ds. Techniczno-Handlowych. Do jego obowiązków należała obsługa  oraz pozyskiwanie klientów na terenie pięciu województw południowej Polski. Łącząc techniczne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w handlu Chrystiana, Watson-Marlow planuje przyśpieszenie rozwoju biznesu w Polsce.  

Dbając o rozwój usług oraz komfort swoich klientów, firma Watson-Marlow w kwietniu b.r. podpisała umowę partnerską z zakładem  Famax, mieszczącym się w Błoniu k/Warszawy. Specjalistyczny serwis, posiadający 15-letnie doświadczenie na rynku, zapewni profesjonalną i szybką pomoc wszystkim klientom Wartson-Marlow, używającym pomp przemysłowych Bredel.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju działalności Watson-Marlow w Polsce. Liczymy, że zatrudnienie Christiana, jak i umowa  z  Famax przyczynią się do podniesienie poziomu świadczonych usług oraz przełożą się na kolejne kontrakty w regionie.  Najlepszym dowodem potwierdzającym fakt, iż Watson-Marlow rozwija się zgodnie z oczekiwaniami, jest realizacja planów sprzedażowych za 2013 rok na poziomie 30% większym niż zaplanowany” – mówi Rafał Łydziński, Kierownik Sprzedaży w Watson-Marlow.

 

 

Profil Grupy Watson-Marlow Pumps

Grupa Watson-Marlow Pumps jest światowym liderem wśród producentów pomp wyporowych.

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat Grupa Watson-Marlow Pumps rozwinęła się dzięki wyselekcjonowanym przejęciom i strategicznym inwestycjom w innowacyjne technologie. Fundamentem rynkowej pozycji jest doświadczenie i najnowocześniejsza technologia pomp perystaltycznych i sinusoidalnych o niskich wymaganiach w zakresie konserwacji, które stanowią najszybciej rosnący segment rynku pomp wyporowych.

Na Grupę Watson-Marlow składa się obecnie sześć odrębnych marek, uzupełniających gamę oferowanych produktów. W skład Grupy wchodzą:

•              Watson-Marlow Pumps –pompy perystaltyczne o wysokiej dokładności dozowania

•              Watson-Marlow Tubing – precyzyjne węże

•              Bredel Hose Pumps – pompy przewodowe o wysokiej wytrzymałości

•              Flexicon Liquid Filling – systemy aseptycznego napełniania i zamykania płynów

•              MasoSine Process Pumps – pompy sinusoidalne do cieczy, płynów i mas wrażliwych

na ścinanie

 

Watson-Marlow Pumps Group (SPX:LSE) jest spółką zależną notowanej na londyńskiej giełdzie spółki Spirax Sarco Engineering Group, specjalizującej się w wytwarzaniu wysokiej klasy armatury przemysłowej dla instalacji pary i kondensatu.

Kontakt:

Hubert Rączkowski

Glaubicz Garwolińska Consultants

tel: +48 (22) 629 21 71,

tel: +48 600 086 312

e-mail: [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Watson-Marlow z nowym Inżynierem Sprzedaży oraz centrum serwisowym Przemysł, BIZNES - Do zespołu Watson-Marlow dołączył Chrystian Zemła, który będzie odpowiadać za rozwój firmy w regionie południowej Polski. Spółka poinformowała także o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Famax. Dzięki tej kooperacji klienci Watson-Marlow mogą liczyć na natychmiastowy serwis.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Gospodarka