BIZNES Przemysł

Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki

Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki Sp.

Data publikacji: 2013-12-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki Sp. J.

Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki Przemysł, BIZNES - Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki Sp. J.

Firma Watson-Marlow poinformowała o podpisaniu kontraktu z Zakładem Chemicznym P. Paprocki Sp. J. na dostawę pomp perystaltycznych Bredel80. Obejmuje on dostarczenie, instalację oraz serwis maszyn, które będą wykorzystywane w procesie produkcji wodnych dyspersji oraz klejów.

Zakład Chemiczny P. Paprocki Sp. J. jest jednym z największych producentów klejów i surowców do produkcji klejów oraz farb. W związku z optymalizacją kosztów oraz awaryjnością dotychczas używanych pomp śrubowych, firma zdecydowała się zastąpić je pompami perystaltycznymi typ Bredel80. Pompy będą wykorzystywane do przepompowywania  produktów m. in. takich jak Caviol®  czy  Winakar® PW-50, które charakteryzują się wysoką i bardzo wysoką lepkością. Przed podpisaniem kontraktu sprawdzono odporność chemiczną materiału węża na pompowane składniki kleju oraz   przeprowadzono testy, które potwierdziły skuteczność zastosowanych maszyn.

Test miał na celu sprawdzenie jak pompa i jej elementy sprawdzają się w zakładzie. Przebiegł on pozytywnie, co miało duży wpływ na podpisanie kontraktu. Będąc pewnym skuteczności naszych rozwiązań, często zgadzamy się na testy pomp w warunkach klientów, gdyż jest to dla nich najlepszy dowód jakości oferowanych maszyn.  – powiedział Rafał Łydziński, Manager Sprzedaży Watson-Marlow.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki Przemysł, BIZNES - Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki Sp. J.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy