BIZNES Przemysł

Universal Robots uruchamia nowy cykl webinariów

Data publikacji: 2020-04-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Universal Robots uruchamia nowy cykl webinariów
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Ze względu na obostrzenia w zakresie organizacji konferencji oraz podróżowania, Universal Robots zdecydował się na uruchomienie internetowych seminariów, których celem jest dalsze edukowanie rynku na temat automatyzacji z robotami współpracującymi.

Universal Robots uruchamia nowy cykl webinariów Przemysł, BIZNES - Ze względu na obostrzenia w zakresie organizacji konferencji oraz podróżowania, Universal Robots zdecydował się na uruchomienie internetowych seminariów, których celem jest dalsze edukowanie rynku na temat automatyzacji z robotami współpracującymi.

Warszawa, 14 kwietnia 2020 – Universal Robots, światowy lider na rynku robotów współpracujących z siedzibą w Danii, uruchamia cykl webinariów w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i Rosji. Webinaria są odpowiedzią na aktualną, trudną sytuację rynkową.

Ze względu na obostrzenia w zakresie organizacji konferencji oraz podróżowania spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Universal Robots zdecydował się na uruchomienie internetowych seminariów, których celem jest dalsze edukowanie rynku na temat automatyzacji z robotami współpracującymi.

Webinaria są podzielone na trzy serie. Każde spotkanie potrwa około godzinę; udział jest bezpłatny. W każdym kraju webinaria będą odbywać się w lokalnym języku. Spotkania poprowadzą specjaliści Universal Robots – profesjonalny doradca techniczny i ekspert z obszaru biznesu. W Polsce webinaria poprowadzą: Karol Habryka, Technical Support Engineer oraz Daniel Niepsuj, Sales Development Manager. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytania ekspertom.

Pierwsza seria to internetowa wersja spotkań Seminar in the Box, podczas której Universal Robots zaprezentuje swoje rozwiązania, w szczególności roboty współpracujące (coboty). Podczas webinarium ekspert techniczny pokaże proces od momentu rozpakowania robota do instalacji, bazując na prostym programowaniu. Ta część będzie dedykowana początkującym użytkownikom i firmom, które chciałyby dowiedzieć się więcej o automatyzacji w małych i średnich organizacjach, oraz wszystkim osobom zainteresowanym wykorzystaniem robotów współpracujących.

Bardziej techniczna, druga seria, Application Webinars, będzie poświęcona wykorzystaniu cobotów w specyficznych aplikacjach. Eksperci omówią, jak dana aplikacja powinna wyglądać, gdzie najlepiej się sprawdzi oraz jakie coboty będą odpowiednie do danego zastosowania. Ta seria została podzielona na sześć grup tematycznych bazujących na wykorzystaniu cobotów. Szkolenia będą dotyczyły kolejno spawania, wkręcania, paletyzacji, polerowania, procesu „bin picking” i obsługi maszyn. Każdy webinar potrwa około godzinę. Informacje będą uzupełnione o historie klientów.

W trzeciej serii webinariów Universal Robots zaprezentuje dodatkowe usługi wspierające eksploatację i inwestycję w roboty współpracujące. Głównym tematem będzie bezpieczeństwo pracy z cobotami, usługa Service360 Basic wydłużająca gwarancję oraz program leasingu robotów: UR Financial Services.

Pierwsza seria webinariów rusza 17.04, drugie ze spotkań odbędzie się 21.04. Kolejne części odbędą się w maju. Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: https://www.universal-robots.com/pl/webinars/

 

O Universal Robots

Firma Universal Robots powstała w 2005 roku w celu rozpowszechnienia technologii robotów, tworząc niewielkie, łatwe w użyciu, przystępne cenowo oraz elastyczne i bezpieczne we współpracy roboty przemysłowe. Od 2008 r. kiedy został wprowadzony na rynek pierwszy robot współpracujący (cobot), firma rozwija się w szybkim tempie, a przyjazne użytkownikom coboty są obecnie sprzedawane na całym świecie. Firma, która jest częścią Teradyne Inc., ma swoją siedzibę w duńskim Odense, a jej przedstawicielstwa i oddziały mieszczą się w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Niemczech, Francji, Turcji, Meksyku, Czechach, Polsce, Chinach, Singapurze, Indiach, Japonii, Korei Południowej oraz na Tajwanie i we Włoszech. W 2019 r. przychód Universal Robots wyniósł 246 mln USD. Więcej informacji na https://www.universal-robots.com/pl/ oraz www.blog.universal-robots.com/  

Więcej informacji: Zofia Bielska, Omega Communication, [email protected]; + 48 882 502 401

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Universal Robots uruchamia nowy cykl webinariów Przemysł, BIZNES - Ze względu na obostrzenia w zakresie organizacji konferencji oraz podróżowania, Universal Robots zdecydował się na uruchomienie internetowych seminariów, których celem jest dalsze edukowanie rynku na temat automatyzacji z robotami współpracującymi.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Gospodarka