BIZNES Gospodarka

Targowy weekend TIS-u

Data publikacji: 2016-06-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Targowy weekend TIS-u
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

W najbliższy weekend Podlasie stanie się targowym centrum kraju. Wszystko za sprawą dwóch imprez – Europejskiego Dnia Rolnika w Suchowoli oraz Targów Budowlanych na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Targowy weekend TIS-u BIZNES, Gospodarka - W najbliższy weekend Podlasie stanie się targowym centrum kraju. Wszystko za sprawą dwóch imprez – Europejskiego Dnia Rolnika w Suchowoli oraz Targów Budowlanych na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

W najbliższy weekend Podlasie stanie się targowym centrum kraju. Wszystko za sprawą dwóch imprez – Europejskiego Dnia Rolnika w Suchowoli oraz Targów Budowlanych na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Co ciekawe, w obu wydarzeniach udział weźmie TIS Group, podlaski producent kotłów C.O. na paliwa stałe.

Pierwsza z imprez – Europejski Dzień Rolnika 2016, czyli Podlaskie Targi Produktów Regionalnych, Rolnictwa oraz Budownictwa Wiejskiego, odbędzie się w niedzielę 5. czerwca. W tym dniu na terenach wystawowych w Suchowoli zorganizowany zostanie festyn z licznymi atrakcjami dla rolników i sadowników.

W targach wezmą udział dystrybutorzy maszyn rolniczych, sprzedawcy produktów regionalnych, plantatorzy oraz producenci urządzeń dedykowanych m. in. dla tego segmentu rynku. Wśród nich znajdzie się także firma TIS Group, oferująca kotły C.O.
– Europejski Dzień Rolnika to bez wątpienia wydarzenie, którego nie możemy przegapić. Rolnicy i mieszkańcy wsi stanowią naturalną grupę odbiorców naszych produktów. Z racji oczywistych ograniczeń w dostępie do sieci gazowej, kotły na paliwa stałe są przecież jednym z nielicznych źródeł ciepła w domach i obiektach gospodarczych na tych terenach – mówi Maciej Okuła z TIS Group.

W Suchowoli firma zaprezentuje swoje sztandarowe produkty – nowoczesne kotły na ekogroszek, węgiel, drewno i pellet.

W ten weekend urządzenia te będzie też można jednak z bliska obejrzeć w Białymstoku. W sobotę i niedzielę producent będzie bowiem gościł również na targach budowlanych organizowanych na Stadionie Miejskim.

Impreza ta, uznawana za największą tego typu w regionie, to przede wszystkim okazja do zapoznania się z ofertą kilkudziesięciu firm z branży budowlanej, instalacyjnej, ogrodowej oraz ogrzewnictwa.

– Co oczywiste, na naszym stoisku na odwiedzających czekać będą produkowane przez nas kotły. Wśród nich znajdą się m. in. zaawansowane technologicznie urządzenia, wykorzystujące nowoczesne rozwiązania pozwalające na cyfrowe sterowanie i gwarantujące pełną automatykę spalania – dodaje przedstawiciel TIS Group.

Podczas targów będzie też można skorzystać z rad ekspertów, uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania oraz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości na temat doboru odpowiedniego kotła.

Europejski Dzień Rolnika 2016 – Podlaskie Targi Produktów Regionalnych, Rolnictwa oraz Budownictwa Wiejskiego w Suchowoli: 5 czerwca 2016 r. (niedziela), godz. 10:00-17:00.

Targi Budowlane na Stadionie Miejskim w Białymstoku: 4-5 czerwca 2016 r. (sobota-niedziela), godz. 09:00-17:00 (sobota) i 09:00-16:00 (niedziela).

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Targowy weekend TIS-u BIZNES, Gospodarka - W najbliższy weekend Podlasie stanie się targowym centrum kraju. Wszystko za sprawą dwóch imprez – Europejskiego Dnia Rolnika w Suchowoli oraz Targów Budowlanych na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES