BIZNES Przemysł

Szyby PRESS GLASS w nowym wymiarze

Data publikacji: 2015-11-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Szyby PRESS GLASS w nowym wymiarze
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Firma PRESS GLASS, która specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, rozszerzyła ofertę o szyby w większych rozmiarach.

Szyby PRESS GLASS w nowym wymiarze Przemysł, BIZNES - Firma PRESS GLASS, która specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, rozszerzyła ofertę o szyby w większych rozmiarach.

Firma PRESS GLASS, która specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, rozszerzyła ofertę o szyby w większych rozmiarach. Przedsiębiorstwo dostosowało swoje linie produkcyjne do wytwarzania szyb zespolonych i pojedynczych, w tym np. hartowanych i laminowanych, w wymiarze 7000 x 3200 mm.

„Do nowych standardów dostosowaliśmy każdy typ linii produkcyjnej w naszym zakładzie w Radomsku. Dzięki wprowadzonym zmianom jesteśmy teraz w stanie w wysoce zautomatyzowany sposób produkować i dostarczać szyby zespolone lub pojedyncze ze szkłem laminowanym, hartowanym czy z drukiem cyfrowym w wymiarze do 7000 x 3200 mm” – informuje PRESS GLASS.

Jak wskazuje producent, szyby w takim właśnie rozmiarze mogą być z powodzeniem wykorzystywane w realizacji nowoczesnych inwestycji budowlanych, których projekty przewidują zastosowanie większych – niezaburzonych podziałami – przestrzeni przeszklonych.

Wcześniej oferowane przez PRESS GLASS szyby zespolone były dostępne w maksymalnym wymiarze 6000 x 2800 mm. Obecnie górna granica jest więc o 25 proc. większa. Jeszcze wyraźniejszy wzrost odnotowano w przypadku szyb z digital print, których maksymalne wymiary wynosiły dotychczas 3700 x 2600 mm.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Szyby PRESS GLASS w nowym wymiarze Przemysł, BIZNES - Firma PRESS GLASS, która specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, rozszerzyła ofertę o szyby w większych rozmiarach.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Gospodarka