BIZNES Przemysł

Spotkanie Partnerów Schneider Electric podkreśla wartość współpracy w biznesie

Data publikacji: 2018-04-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Spotkanie Partnerów Schneider Electric podkreśla wartość współpracy w biznesie
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprosił swoich partnerów biznesowych do Hotelu Andels w Łodzi na coroczne Spotkanie Partnerów.

Spotkanie Partnerów Schneider Electric podkreśla wartość współpracy w biznesie Przemysł, BIZNES - Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprosił swoich partnerów biznesowych do Hotelu Andels w Łodzi na coroczne Spotkanie Partnerów.

Wydarzenie, które odbyło się 19 kwietnia, było okazją, by podsumować miniony rok, przestawić plany Schneider Electric na przyszłość, porozmawiać o branżowych trendach i zintegrować się w gronie partnerów firmy. Jak co roku przyznane zostały także Certyfikaty potwierdzające nadanie odpowiedniej klasy autoryzacji Schneider Electric. Gościem specjalnym wydarzenia był Jarosław Tworóg, Wiceprezes Zarządu KIGEiT.  

W tym roku odbyła się kolejna edycja dorocznego Spotkania Partnerów Schneider Electric. Firma zaprosiła do uczestnictwa Partnerów firmy z rynku przemysłowego, budynkowego, IT, a także producentów rozdzielnic, przedstawicieli dystrybutorów elektromechanicznych oraz debiutantów tegorocznego spotkania – projektantów instalacji niskoprądowych. Spotkanie Partnerów Schneider Electric to wydarzenie, w trakcie którego wszyscy goście i uczestnicy mieli okazję podsumować miniony rok, przedstawić plany na przyszłość, a także zaprezentować nowości produktowe oraz posłuchać inspirujących prelekcji. W tym roku gościem specjalnym Spotkania był Jarosław Tworóg, Wiceprezes Zarządu KIGEiT, który opowiadał o tym, jak będzie wyglądała Gospodarka Przyszłości.  

– Dziś konieczne jest uruchomienie trójtorowej polityki społeczno-gospodarczej, która obejmie sferę społeczną, przemysłową i infrastrukturalną. Pozwoli to na ograniczenie napięć społecznych będących skutkiem szybkich zmian na rynku pracy oraz pozwoli na zwiększenie korzyści wynikających ze wzrostu produktywności. Czwarta rewolucja przemysłowa to przyspieszenie procesu globalizacji, który wymaga wzmocnienia i przyspieszenia harmonizacji w ramach rynku UE. Tylko w pełni jednolity rynek UE pozwoli gospodarkom krajów członkowskich na dotrzymanie kroku konkurencyjnym rynkom globalnym – powiedział Jarosław Tworóg.

– Urbanizacja, industrializacja i digitalizacja – te trzy megatrendy zdominowały ubiegły rok i to one także w 2018  i w kolejnych latach będą wpływać na sposób, w jaki zarządzamy energią. O tym i o innych wyzwaniach w branży energetycznej rozmawialiśmy podczas corocznego Spotkania Partnerów. To wydarzenie jest naszym gorącym podziękowaniem i ukłonem w stronę wszystkich współpracujących z nami firm. To także doskonała okazja, by w doborowym gronie ekspertów podyskutować o nadchodzących zmianach w branży energetyki i przemysłu – powiedział Jacek Łukaszewski, Prezes Klastra Schneider Electric na Europę Środkowo-Wschodnią, który podczas Spotkania Partnerów opowiadał o tym, jak powinno wyglądać zasilanie cyfrowej gospodarki.

W trakcie wydarzenia wygłoszono szereg prelekcji podzielonych na 5 bloków tematycznych: rynek automatyki budynkowej, producentów rozdzielnic, dystrybucji, automatyki przemysłowej oraz ITB. Po części merytorycznej, goście Spotkania Partnerów wzięli udział w wieczornej Gali, podczas której, jak co roku, zostały przyznane Certyfikaty Jakości Schneider Electric.

Spotkanie Partnerów to także niepowtarzalna okazja do integracji i bliższego poznania firm partnerskich.

– Podczas wydarzeń takich jak Spotkanie Partnerów, pragniemy nie tylko dzielić się wiedzą, ale także poznać bliżej naszych Partnerów, gdyż to właśnie dzięki nim firma Schneider Electric prężnie się rozwija i udoskonala swoje rozwiązania. Reputacja i wyniki biznesowe są wypadkową poziomu zaufania, które decyduje o sukcesie w biznesie. Dlatego Schneider Electric od wielu lat stawia na przejrzystość w działaniu i ścisłą współpracę z Partnerami – mówi Jacek Łukaszewski, Prezes Klastra Schneider Electric na Europę Środkowo-Wschodnią. – W wyniku tej owocnej współpracy przeprowadziliśmy w ubiegłym roku wiele udanych implementacji naszej flagowej Platformy EcoStruxture. Musimy pamiętać zarówno o tym, że dzisiejsza transformacja cyfrowa przebiega w bardzo szybkim tempie, jak i o tym, że nadążanie za tymi dynamicznymi zmianami zawsze musi przebiegać krok po kroku – tylko wtedy udaje się płynnie przeprowadzać modernizację procesów biznesowych, która przyniesie długofalowe i zadowalające efekty. Dlatego tak ważna jest tutaj rola naszych Partnerów, na których doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy polegamy, dostarczając produkty i rozwiązania do naszych końcowych klientów.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie http://www.spotkanie-partnerow.se/.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Spotkanie Partnerów Schneider Electric podkreśla wartość współpracy w biznesie Przemysł, BIZNES - Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprosił swoich partnerów biznesowych do Hotelu Andels w Łodzi na coroczne Spotkanie Partnerów.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport