BIZNES Gospodarka

Spotkanie biznesowe 17. września 2020 w Warszawie

Data publikacji: 2020-09-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Spotkanie biznesowe 17. września 2020 w Warszawie
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób rozwijać swoją firmę oraz objąć przewagę konkurencyjną?

Spotkanie biznesowe 17. września 2020 w Warszawie BIZNES, Gospodarka - Jesteś przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób rozwijać swoją firmę oraz objąć przewagę konkurencyjną?

Cykl spotkań biznesowych Business Networking wydaje się być opcją idealną dla Ciebie. Organizatorem jest Fundacja Pomagamy Potrzebującym – część zysku przeznaczona zostanie na cele charytatywne. Z pewnością zadowoli to tych, którzy pragną zrobić coś dobrego dla osób potrzebujących. Opisywane wydarzenie to świetna okazja do tego, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z poniższymi informacjami.

 

Ekspercka wiedza

 

Nastały trudne czasy dla sektora MŚP, jednak czasami wystarczy jedynie zmiana strategii, aby wypracować wyznaczone cele oraz zdobyć przewagę nad konkurencją. Podczas opisywanych spotkań biznesowych można rozszerzyć swoją wiedzę związaną z efektywnym prowadzeniem działalności. To świetna okazja, aby dowiedzieć się, jakich błędów nie popełniać. Eksperci od budowy wizerunku marki zdradzą, co zrobić, aby zdobyć uznanie i zaufanie odbiorców. Oczywiście podczas spotkań zostanie poruszana także tematyka networkingu. Każdy, kto prowadzi własną działalność powinien pamiętać, że tylko dynamiczny rozwój zapewnia sukces. Rynek małych i średnich przedsiębiorstw stale się zmienia, a więc nie możemy stać w miejscu. Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych, to weź udział w omawianym wydarzeniu.

 

Atrakcyjne nagrody

 

Podczas eventów Business Networking zostaną wytypowani Liderzy Biznesu. Nie można również nie wspomnieć o atrakcyjnych nagrodach – mowa tutaj o m.in. złocie o wysokiej wartości. Sporym plusem jest fakt, że uczestnicy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie organizatora. Istnieje możliwość rezerwacji noclegu, a także skorzystania z obustronnego transportu do hotelu. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, a jednocześnie bezproblemowe. Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Nie zwlekaj z rezerwacją miejsca! Warto wziąć pod uwagę, że lista uczestników jest ograniczona. Należy również wspomnieć o tym, że październikowy event będzie jedyny w swoim rodzaju. To właśnie wtedy będą celebrowane pierwsze urodziny Fundacji Pomagamy Potrzebującym, a więc można załapać się na słodki poczęstunek oraz bankiet.

Rejestracja na event:

Home 2

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Spotkanie biznesowe 17. września 2020 w Warszawie BIZNES, Gospodarka - Jesteś przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób rozwijać swoją firmę oraz objąć przewagę konkurencyjną?
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Gospodarka