BIZNES Gospodarka

Santander Leasing oferuje assistance premium za 1 zł na samochody

Data publikacji: 2020-12-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Santander Leasing oferuje assistance premium za 1 zł na samochody
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Spółka w ramach uruchomionej platformy sprzedaży nowych pojazdów pod marką multisalon24.pl postanowił wzbogacić ofertę o możliwość skorzystania z rozszerzonego pakietu ubezpieczenia assistance, którego koszty przez pierwszy rok trwania umowy leasingu wyniosą 1 zł.

Santander Leasing oferuje assistance premium za 1 zł na samochody BIZNES, Gospodarka - Spółka w ramach uruchomionej platformy sprzedaży nowych pojazdów pod marką multisalon24.pl postanowił wzbogacić ofertę o możliwość skorzystania z rozszerzonego pakietu ubezpieczenia assistance, którego koszty przez pierwszy rok trwania umowy leasingu wyniosą 1 zł.

Santander Leasing w ramach uruchomionej na początku listopada br. platformy sprzedaży nowych pojazdów pod marką multisalon24.pl postanowił wzbogacić ofertę o możliwość skorzystania z rozszerzonego pakietu ubezpieczenia assistance, którego koszty przez pierwszy rok trwania umowy leasingu wyniosą 1 zł.

 

Przygotowana promocja potrwa od początku grudnia do 28 lutego 2021 r. (decyduje data zawarcia umowy leasingu). Aby z niej skorzystać wystarczy, że przedsiębiorca wybierze samochód na stronie multisalon24.pl oraz zdecyduje się na finansowanie  oferowane przez Santander Leasing wraz z opcją ubezpieczenia komunikacyjnego.

 

– Od lat nie sama cena inwestycji realizowanej przez przedsiębiorcę decyduje o wyborze finansowania. Ważnymi czynnikami są również usługi dodatkowe, stąd też przy okazji uruchomienia nowej platformy sprzedaży samochodów online postanowiliśmy uzupełnić ofertę o szeroki pakiet ubezpieczenia assistance tylko
za 1zł. Dla klienta to z jednej strony kilkaset złotych oszczędności, ale z drugiej to bezpieczeństwo i komfort w stresującej sytuacji, która może wydarzyć się w trakcie podróży – mówi Daniel Mrozek, dyrektor partnerstwa strategicznego i marketingu w Santander Leasing.

 

Pakiet ubezpieczenia assistance zapewnia ochronę podczas podróży niemal po całej Europie. Zakres oferowanego ubezpieczenia gwarantuje m.in.: holowanie pojazdu do autoryzowanej stacji obsługi znajdującej się w promieniu 150 km od miejsca zdarzenia, transport kierowcy i pasażerów do miejsca zamieszkania lub celu podróży, a w razie konieczności zakwaterowanie w hotelu do 4 dób. Dodatkowo klient może skorzystać z auta zastępczego na o wiele dłuższy okres w porównaniu z pakietem podstawowym assistance – w razie szkody całkowitej lub kradzieży auto udostępniane jest nawet na okres 30 dni, w razie wypadku na 14 dni, a w przypadku awarii na okres 4 dób.

Oferta promocyjna została przygotowana we współpracy firmą Hestia, Warta oraz PZU.

 

Obecnie w ofercie platformy multisalon24.pl znajduje się blisko 300 pojazdów osobowych i dostawczych dostępnych od ręki w finansowaniu Santander Leasing. Decyzja o finansowaniu przyznawana jest nawet w ciągu 5 minut od złożenia wniosku. Okres finansowania pojazdów obejmuje przedział między 24 a 60 miesięcy, z pierwszą wpłatą już od 1 proc.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Santander Leasing oferuje assistance premium za 1 zł na samochody BIZNES, Gospodarka - Spółka w ramach uruchomionej platformy sprzedaży nowych pojazdów pod marką multisalon24.pl postanowił wzbogacić ofertę o możliwość skorzystania z rozszerzonego pakietu ubezpieczenia assistance, którego koszty przez pierwszy rok trwania umowy leasingu wyniosą 1 zł.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Infrastruktura