BIZNES Przemysł

Ruszają dni otwarte w sklepach Würth Polska

Data publikacji: 2016-04-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ruszają dni otwarte w sklepach Würth Polska
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Koncern organizuje kolejną serię dni otwartych w sklepach rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Ruszają dni otwarte w sklepach Würth Polska Przemysł, BIZNES - Koncern organizuje kolejną serię dni otwartych w sklepach rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Liczne promocje, ciekawe pokazy produktowe oraz bezpłatne porady ekspertów – to wszystko będzie czekało na obecnych i przyszłych klientów Würth Polska. Koncern organizuje bowiem kolejną serię dni otwartych w sklepach rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Pokazy produktów i systemów Würth skierowane będą do klientów z różnych branż. I tak osoby zainteresowane działem „drewno” będą mogły poznać szczegóły techniki wiercenia w drewnie, nowy klej do klejenia zawiasów do szkła czy dowiedzieć się więcej na temat systemu szuflad cokołowych oraz nowych zawiasów Tiomos. Natomiast z działu „auto” zostaną zaprezentowane szpachle, wkłady do wycieraczek, profesjonalne sposoby czyszczenia samochodów, a także nowości w ofercie do polerowana – Würth Perfection Line.

Eksperci z działu „budownictwo” opowiedzą o technice montażu bezpośredniego (nowe osadzaki prochowe), technice zamocowań, chemii budowalnej oraz nowych narzędziach akumulatorowych. Ci, którzy przyjdą tam dla prezentacji produktowych z działu „metal”, również nie będą zawiedzeni. Dla nich specjaliści Würth Polska zaprezentują nowe przyłbice spawalnicze z filtracją powietrza, wiertła i gwintowniki, system Orsy Bull – w tym walizki i kufry narzędziowe wraz z wyposażeniem.

Wydarzenia organizowane w sklepach Würth Polska przeznaczone są dla osób reprezentujących wyżej wymienione branże – zarówno firmy, jak i własny biznes. Klienci będą mogli uzyskać informacje na wszelkie tematy związane z produktami firmy, oferowanymi systemami, a także uzyskać indywidualne porady od ekspertów. 

Dni otwarte odbędą się w godzinach 09:30-17:30, a ich szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej:

Gorzów Wlkp. – 19 kwietnia 2016

Szczecin –        21 kwietnia 2016

Warszawa (Płowiecka) – 26 kwietnia 2016

Radom –           28 kwietnia 2016

Łódź –               5 maja 2016

Rzeszów –        10 maja 2016

Katowice –        12 maja 2016

Opole –             17 maja 2016

Białystok –        19-20 maja 2016

Kielce –             24 maja 2016

Kraków –           9 czerwca 2016

Lublin –             14 czerwca 2016

Częstochowa (nowy sklep) – 21 czerwca 2016

Wrocław –        23 czerwca 2016

Olsztyn –          28 czerwca 2016

Gdynia –          30 czerwca 2016

Gdańsk –          6 września 2016

Poznań –           8 września 2016

Warszawa (Aleje Jerozolimskie) – 13 września 2016

Bielsko-Biała (nowy sklep) – 15 września 2016

Warszawa (Modlińska) – 4 października 2016

Bydgoszcz-      6 października 2016

 

Grupa Würth posiada swoje oddziały w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach, co przekłada się na przeszło 400 samodzielnych firm. Polski oddział funkcjonuje pod szyldem Würth Polska i posiada obecnie 20 sklepów na terenie całego kraju. Firma stawia na ciągły rozwój, w związku z czym w bieżącym roku sieć powiększy się jeszcze o dwa sklepy – w Częstochowie i Bielsku-Białej.

W sklepach stacjonarnych koncern oferuje przeszło 2 tys. produktów, ale Würth Polska uruchomił również nową wersję sklepu internetowego, w której znajduje się oferta ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów. Światowy lider w dystrybucji produktów z działów: drewno, auto, budownictwo i metal, prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom oraz osobom z własną działalnością gospodarczą. Więcej na: www.wurth.pl .

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ruszają dni otwarte w sklepach Würth Polska Przemysł, BIZNES - Koncern organizuje kolejną serię dni otwartych w sklepach rozmieszczonych na terenie całej Polski.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport