BIZNES Przemysł

„Praktyka czyni mistrza”: IV-ty Konwent Stolarki w Oleśnicy k/ Wrocławia

IV-ty z kolei i ostatni w sezonie 2013/2014, interaktywny, profesjonalny i merytoryczny Konwent Stolarki pt. „Praktyka czyni mistrza” odbędzie się 11-12 kwietnia br. w Oleśnicy pod

Data publikacji: 2014-04-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Praktyka czyni mistrza”: IV-ty Konwent Stolarki w Oleśnicy k/ Wrocławia
Kategoria: Przemysł, BIZNES

IV-ty z kolei i ostatni w sezonie 2013/2014, interaktywny, profesjonalny i merytoryczny Konwent Stolarki pt. „Praktyka czyni mistrza” odbędzie się 11-12 kwietnia br. w Oleśnicy pod Wrocławiem.

„Praktyka czyni mistrza”: IV-ty Konwent Stolarki w Oleśnicy k/ Wrocławia Przemysł, BIZNES - IV-ty z kolei i ostatni w sezonie 2013/2014, interaktywny, profesjonalny i merytoryczny Konwent Stolarki pt. „Praktyka czyni mistrza” odbędzie się 11-12 kwietnia br. w Oleśnicy pod Wrocławiem.

Tradycją staje się, że na ogólnopolski Konwent przyjeżdżają najlepsi z najlepszych: producenci, montażyści, dilerzy i dostawcy – w branży nazywani elitą stolarki. Organizatorom Konwentu zależy na wspieraniu niezależności, a także inspirowaniu innych, poprzez przybliżanie i rozwiązywanie istotnych problemów dotyczących stolarki otworowej. Ten ostatni w tym sezonie Konwent, poświęcony zostanie jak zawsze ciepłemu montażowi. Ciekawostką będzie część praktyczna, dotycząca nowego prawa konsumenckiego, gdzie rewolucyjne zmiany zaczną obowiązywać już wkrótce. Poruszony zostanie również temat eksportu stolarki i siły roboczej.

Jakie atrakcje czekają na uczestników Konwentu?

Uczestnicy Konwentu będę mogli obejrzeć pokazy ciepłego montażu, które zostaną przedstawione na trzech ściankach montażowych. Dodatkową atrakcją będzie prezentacja zastosowania poszczególnych akcesoriów, m.in. okuć, pianek, szyb oraz rolet. Ciekawą propozycją jest zaplanowana dyskusja z ekspertami z wielu dziedzin branży, w tym: specjalistami od marketingu, montażu, Internetu i technologii produkcji. Podczas spotkania będzie możliwość kontaktu z przedstawicielami laboratoriów badawczych, którzy przybliżą temat obowiązujących norm oraz procesu badań. Jednak największym magnesem dla montażystów oraz właścicieli salonów okiennych, będzie z pewnością spotkanie z prawnikiem, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące zmian w prawie, z uwzględnieniem tych, które nastąpią po 13 czerwca 2014 roku. Będzie to trzygodzinny blok połączony z dyżurem prawnika na miejscu.

Do kogo jest skierowany ogólnopolski Konwent?

IV-ty Konwent Stolarki pt. „Praktyka czyni mistrza” skierowany jest do dilerów, montażystów, specjalistów obsługi klienta, kierowników sprzedaży i marketingu, do właścicieli małych i średnich firm producenckich, szefów serwisu i gwarancji, jak również osób odpowiedzialnych za eksport.

 

Organizatorem Konwentów i szkoleń dla branży jest platforma informacyjna StolarkaVIP oraz GEC Consulting Grzegorz Cendrowski.

Patronami Konwentu są firmy: AIB – patron generalny,  a także firmy: Roto, Selena, Effector, Fakro, Centrum Techniki Okrętowej, Klinar, Aluplast, Exte.

 

Obsługa PR – agencja GutPR.

Informacje: [email protected] i pod nr tel. 531 561 202

————————————————————————————————————————————–

StolarkaVip, ramię w ramię z infookno.pl jest animatorem wielu innowacyjnych projektów w branży stolarki takich jak programy „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” i „VIP-Najlepsze Salony Stolarki”, a także „VIP-Najlepszy Montaż Stolarki”, czyli projekt pod nazwą Akademia Stolarki VIP.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Praktyka czyni mistrza”: IV-ty Konwent Stolarki w Oleśnicy k/ Wrocławia Przemysł, BIZNES - IV-ty z kolei i ostatni w sezonie 2013/2014, interaktywny, profesjonalny i merytoryczny Konwent Stolarki pt. „Praktyka czyni mistrza” odbędzie się 11-12 kwietnia br. w Oleśnicy pod Wrocławiem.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy