BIZNES Gospodarka

Poznaj Biodesign – spotkanie dla dilerów i architektów

Szkolenia z technologii, wykłady na temat zwiększania skuteczności sprzedaży i przede wszystkim udział w budowie pokazowego basenu

Data publikacji: 2016-03-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Poznaj Biodesign – spotkanie dla dilerów i architektów
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Szkolenia z technologii, wykłady na temat zwiększania skuteczności sprzedaży i przede wszystkim udział w budowie pokazowego basenu Biodesign.

Poznaj Biodesign – spotkanie dla dilerów i architektów BIZNES, Gospodarka - Szkolenia z technologii, wykłady na temat zwiększania skuteczności sprzedaży i przede wszystkim udział w budowie pokazowego basenu Biodesign.

Szkolenia z technologii, wykłady na temat zwiększania skuteczności sprzedaży i przede wszystkim udział w budowie pokazowego basenu Biodesign – to wszystko czeka na uczestników wydarzenia organizowanego przez białostocką firmę Garden i jej partnerów. Odbędzie się ono już połowie kwietnia 2016 roku w Krakowie.

– Bez wątpienia największą atrakcją naszego spotkania będzie budowa jedynego w swoim rodzaju, pokazowego basenu Biodesign. Weźmie w nim udział liczne grono współpracujących z nami dilerów, którym „na żywo” zaprezentujemy poszczególne etapy powstawania akwenu – wyjaśnia Marek Ignatowicz z Garden Białystok.

Współorganizatorami wydarzenia, które odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia, są PPHU ABM Wojciech Gumiński oraz Tematyzacje i Dekoracje Andrzej Buczyński ze Stalowej Woli.

– Spotkanie w takiej formie nie mogłoby się też udać bez firmy Garden Pro, która na ten czas udostępni nam należący do niej teren w zlokalizowanym przy ul. Zbrojarzy 14 w Krakowie Show Space – dodaje przedstawiciel Gardenu.

Budowie basenu towarzyszyć będzie szereg wykładów i prezentacji. Na ostatni dzień kwietniowego spotkania zaplanowano szkolenie dla architektów, które skupi się na technologicznym aspekcie naturalnych basenów Biodesign.

– Uczestnikom wydarzenia przedstawiona zostanie m. in. realizacja budowy akwenu w Osieku – największego tego typu obiektu nie tylko w Polsce, ale i na świecie, składającego się z dwóch kąpielisk (mniejszego o powierzchni 120 m2 oraz głównego, zajmującego aż 1350 m2), otoczonego strukturalną plażą wykończoną piaskiem kwarcowym połączonym specjalną żywicą – opisuje Marek Ignatowicz.

Oprócz tego wśród poruszanych tego dnia tematów znajdzie się zagadnienie sztucznych skał. Całość zwieńczy zaś wizyta na realizowanym w Show Space firmy Garden Pro basenie.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 08.04.2016 roku. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie internetowej organizatora.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Poznaj Biodesign – spotkanie dla dilerów i architektów BIZNES, Gospodarka - Szkolenia z technologii, wykłady na temat zwiększania skuteczności sprzedaży i przede wszystkim udział w budowie pokazowego basenu Biodesign.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy