BIZNES Przemysł

Poznaj 5 powodów, dla których warto wziąć udział w zawodach „Starcie Szlifierzy”

Data publikacji: 2017-09-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Poznaj 5 powodów, dla których warto wziąć udział w zawodach „Starcie Szlifierzy”
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Pragniesz zdobyć nowe doświadczenie czy może lubisz rywalizację i dreszczyk adrenaliny? Chcesz wygrać wycieczkę do Stanów Zjednoczonych oraz produkty najwyższej jakości? Tego wszystkiego doświadczysz już 4 października na zawodach „Starcie Szlifierzy”.

Poznaj 5 powodów, dla których warto wziąć udział w zawodach „Starcie Szlifierzy” Przemysł, BIZNES - Pragniesz zdobyć nowe doświadczenie czy może lubisz rywalizację i dreszczyk adrenaliny? Chcesz wygrać wycieczkę do Stanów Zjednoczonych oraz produkty najwyższej jakości? Tego wszystkiego doświadczysz już 4 października na zawodach „Starcie Szlifierzy”.

Ostatnie eliminacje regionalne odbędą się 4 października w Sosnowcu – mieście Górnośląskiego i Zagłębiowskiego Okręgu Przemysłowego, w którym znajdują się liczne zakłady przemysłowe. Jeśli masz jeszcze wątpliwości, czy warto wziąć udział w zawodach „Starcie Szlifierzy” zapoznaj się z korzyściami, wypełnij formularz rejestracyjny i powalcz o cenne nagrody oraz zyskaj niesamowite doświadczenie.

Moim zdaniem w pracy szlifierza najważniejsze są umiejętności, a także materiały, na których szlifierz pracuje przy codziennej obróbce materiału. Zawody „Starcie Szlifierzy” są doskonałą okazją do doszlifowania swoich kompetencji oraz spróbowania pracy na produktach najwyższej jakości. Dla mnie udział w zawodach był super przygodą. Mogłem zmierzyć się ze szlifierzami z całej Polski, zdobyć cenne nagrody i przekonać się, że to we mnie drzemie tytuł Szlif Mistrza – mówi Adam Machulik, zwycięzca tytułu Szlif Mistrza I edycji zawodów „Starcie Szlifierzy”, specjalista do spraw wdrażania nowych procesów i produktów w firmie Tenneco.

Poznaj 5 TOP powodów, dla których warto być na zawodach „Starcie Szlifierzy”:

1. Sportowa rywalizacja. „Starcie Szlifierzy” to zawody utrzymane w duchu sportowej rywalizacji. 5 konkurencji, które wymagają zarówno wiedzy, jak i umiejętności, co najmniej 50 współzawodników oraz jeden wspólny cel – odnaleźć w sobie Szlif Mistrza. Adrenalina i ekscytacja towarzyszące oczekiwaniu na swój start, aby pokazać się od jak najlepszej strony. To wszystko sprawia, że mistrzostwa w szlifowaniu i obróbce metalu są niepowtarzalnym wydarzeniem na mapie Polski.

2. Praca na produktach najwyższej jakości. Organizator zawodów – firma 3M – zawodnikom mistrzostw umożliwia pracę z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości takich jak tarcze ścierne 3M™ Cubitron™ II i materiały ścierne 3M™ Scotch-Brite™, które poprawią komfort, jakość, a także bezpieczeństwo pracy. W trakcie zawodów będziesz mógł spróbować, jak przebiega praca z wykorzystaniem narzędzi, które potrafią skrócić jej czas nawet o połowę oraz przekonać się, że niewielkie ziarna mogą zapewnić jeszcze większą wydajność.

3. Cenne nagrody. Biorąc udział w zawodach masz szansę powalczyć o cenne nagrody, które zmienią jakość Twojej codziennie wykonywanej pracy. Większy komfort, bezpieczeństwo oraz wydajność realizowanych zadań.

Nagroda za I miejsce: nagłowie Versaflo™ z systemem filtrowania powietrza Adflo™, produkty Cubitron™ II i Scotch-Brite™, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy
o wartości 800 zł.
Nagroda za II miejsce: przyłbica Speedglas™ XXi, produkty Cubitron™ II i Scotch-     -Brite™, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy o wartości 500 zł.
Nagroda za III miejsce: nagłowie G500, produkty Cubitron™ i Scotch-Brite™, szlifierka FLEX oraz bon dla firmy o wartości 300 zł.
Wyróżnienie: przepustka do Wielkiego Finału, nagrody w postaci ochronników słuchu Peltor Optime™, produktów Cubitron™ i Scotch-Brite™ oraz szlifierki FLEX.

Produkty najwyższej jakości, które ułatwiają codzienną pracę to nie jedyne nagrody. Zwycięzca wielkiego finału pojedzie na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych i odwiedzi główną siedzibę firmy 3M. Srebrni i brązowi medaliści pojadą w podróż do Austrii i również będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zwiedzić austriacką siedzibę firmy.

4. 5 wyzwań. Podejmij rękawicę rzuconą przez firmę 3M, która przygotowała 5 konkurencji sprawdzających zarówno umiejętności praktyczne, jak i teoretyczne. Na zawodach możesz nie tylko sprawdzić swoje kwalifikacje, ale i zdobyć nowe doświadczenie. Szlifowałeś kiedyś na czas albo przed wiwatującymi kibicami? Szlifowałeś ramię w ramię w jednej konkurencji z zawodniczką? Nie? Zatem zawody „Starcie Szlifierzy” są doskonałą do tego okazją!

Na rozgrzewkę szlifierze wezmą udział w teście Wiedza Mistrza.
Konkurencja Zręczność Szlifierza sprawdzi zwinność i sprawność zawodników. Zadaniem szlifierzy będzie uzbrojenie w jak najkrótszym czasie szlifierki kątowej.
W konkurencji Zaradność Szlifierza zawodnicy będą ciąć stal nierdzewną.
Z kolei w konkurencji Refleks Szlifierza szlifierze zmierzą się w szlifowaniu spoiny.
Ostatnia konkurencja to prawdziwe wyzwanie! Zawodnicy w konkurencji Instynkt Szlifierza będą mieli za zadanie zdjąć dokładnie 30 gramów materiału z metalowego elementu.

 

​5. Szkolenia dla uczestników. Ciągły proces doskonalenia i poprawy swoich dotychczasowych osiągnięć są ideami, które przyświecają organizatorowi zawodów – firmie 3M, dlatego w trakcie wydarzenia zawodnicy będą mieli możliwość, aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez ekspertów 3M i poświęconych tematyce najnowszych trendów oraz zasadom bezpieczeństwa BHP.

Targi maszyn do obróbki metalu TOOLEX 2017 na Expo Silesia w Sosnowcu:

„Starcie Szlifierzy” odbędzie się 4 października 2017 roku podczas targów maszyn do obróbki metalu TOOLEX w Sosnowcu. Zarówno szlifierze, którzy chcą sprawdzić czy posiadają w sobie Szlif Mistrza, jak i widzowie, którzy pragną śledzić ich zmagania, już teraz mogą wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.starcieszlifierzy.pl. Na wszystkich chętnych profesjonalistów czeka 70 miejsc, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Partnerami zawodów „Starcie Szlifierzy” w Sosnowcu są Centrum targowo-wystawiennicze Expo Silesia, targi TOOLEX, firma FLEX oraz KEMPER.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Poznaj 5 powodów, dla których warto wziąć udział w zawodach „Starcie Szlifierzy” Przemysł, BIZNES - Pragniesz zdobyć nowe doświadczenie czy może lubisz rywalizację i dreszczyk adrenaliny? Chcesz wygrać wycieczkę do Stanów Zjednoczonych oraz produkty najwyższej jakości? Tego wszystkiego doświadczysz już 4 października na zawodach „Starcie Szlifierzy”.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Przemysł