BIZNES Przemysł

Polska branża dźwigowa rośnie w siłę

Data publikacji: 2015-07-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Polska branża dźwigowa rośnie w siłę
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Na polskim rynku dźwigowym pojawił się mocny gracz Red Rooster Industrial, który zdecydowanie wprowadza nową jakość.

Polska branża dźwigowa rośnie w siłę Przemysł, BIZNES - Na polskim rynku dźwigowym pojawił się mocny gracz Red Rooster Industrial, który zdecydowanie wprowadza nową jakość.

Duża konkurencja w branży dźwigowej determinuje poszukiwanie nowych technologicznych i biznesowych rozwiązań. Jednym z nich jest wychodzenie naprzeciw klienta i tworzenie dedykowanych dla niego maszyn. 

Branża dźwigowa rośnie w siłę

Prognozy wskazują, że przez najbliższe 20 lat, do 2035 r. postępować będzie stały wzrost zapotrzebowania na energię na poziomie 1,4% rocznie w skali światowej. Najszybszy wzrost można będzie odnotować w Ameryce Południowej oraz w Centralnej Azji.[1] Zapotrzebowanie na energię wiąże się także z rozwojem branży dźwigowej w Europie. Sprzęt produkowany jest w wysokich standardach i eksportowany m.in. na Wschód. W Polsce swój oddział otworzył potentat dźwigowy – Red Rooster Industrial, co niewątpliwie przyczyni się do rozwoju rynku pracy i wzrostu gospodarczego.

Kompleksowość – nowa jakość branży dźwigowej

Wraz z postępującym rozwojem technologicznym klienci stają się bardziej świadomi i wymagający, zwiększają się ich potrzeby sprzętowe. Mało firm podejmuje się indywidualnych zamówień, wiele z nich oferuje tylko gotowe produkty, dostępne „na półce”, wynika to m.in. z kosztów produkcji. Postępującym trendem na światowych rynkach jest z pewnością produkcja dedykowanych urządzeń, dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta: projektowanie, produkcja, testowanie, dostarczenie do klienta oraz serwis urządzeń.

Posiadamy własną nowocześnie wyposażoną halę produkcyjną z najnowocześniejszym sprzętem CNC oraz warsztat gdzie projektowane i testowane są urządzenia dla klientów. – komentuje Sebastian Przygoda, Manufacturing Director, Red Rooster Industrial – Dysponujemy bogato wyposażonym parkiem urządzeń dźwigowych, gdzie znajdują się maszyny przeznaczone do wynajmu. Urządzenia Red Rooster zgodne są z Europejską Dyrektywą Maszyn, posiadają oznaczenie CE oraz możliwość certyfikacji ATEX. Klienci bardzo cenią takie indywidualne podejście. Mają pewność, że sprzęt, który dostają spełni ich oczekiwania a w razie awarii mogą liczyć na profesjonalny serwis. – dodaje.

Nowy gracz na polskim rynku

Red Rooster Industrial to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży, wynajmie i serwisie urządzeń dźwigowych. W ofercie znajdują się: wciągniki (pneumatyczne, elektryczne i ręczne), wagi przemysłowe (wagi tensometryczne, dynamometry), urządzenia pomiarowe, nawijarki lin, zestawy dźwigowe, wciągarki łańcuchowe, haki, zblocza, wózki jezdne i systemy sterowania. Oddziały firmy ulokowane są w Szkocji i Anglii a od niedawna także w Polsce, obsługując niemal 3000 klientów z 36 krajów. Zakres działalności Red Rooster Polska obejmuje Europę Środkowo-Wschodnią.

[1] BP Energy Outlook 2035, styczeń 2015 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Polska branża dźwigowa rośnie w siłę Przemysł, BIZNES - Na polskim rynku dźwigowym pojawił się mocny gracz Red Rooster Industrial, który zdecydowanie wprowadza nową jakość.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Gospodarka