BIZNES Transport

Polonus uruchamia połączenie między Warszawą i Olsztynem

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy już w najbliższy piątek, dn. 8.01.2021 r. wznawia kursowanie z Warszawy do

Data publikacji: 2021-01-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Polonus uruchamia połączenie między Warszawą i Olsztynem
Kategoria: Transport, BIZNES

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy już w najbliższy piątek, dn. 8.01.2021 r. wznawia kursowanie z Warszawy do Olsztyna.

Polonus uruchamia połączenie między Warszawą i Olsztynem Transport, BIZNES - Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy już w najbliższy piątek, dn. 8.01.2021 r. wznawia kursowanie z Warszawy do Olsztyna.

 

Ponowne włączenie tej linii do siatki połączeń Polonus zapewni dodatkowe połączenie ze stolicą mieszkańcom takich miejscowości, jak Legionowo, Serock, Pułtusk, Maków Mazowiecki, Przasnysz, Chorzele, Wielbark, Szczytno i Pasym. Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróży na stronie www.pkspolonus.pl.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów, z początkiem roku postanowiliśmy wznowić kursy Polonusa z Warszawy do Olsztyna. W ramach odpowiedzi na prośby mieszkańców, przywracamy codzienne połączenie ze stolicy do takich miejscowości, jak Pułtusk, Maków Mazowiecki, Przasnysz czy Szczytno. Zapraszamy serdecznie na pokłady naszych komfortowych i bezpiecznych autokarów – mówi Wojciech Gąsowski, członek zarządu Polonus.

Kurs będzie się rozpoczynać na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinie 10:10, by dotrzeć do Olsztyna o godzinie 14:40. Natomiast kurs powrotny z Olsztyna do Warszawy będzie wyruszać o godzinie 15:45, aby o godzinie 20:15 dotrzeć do stolicy.

Wyjazdy z Polonus są w pełni bezpieczne i komfortowe. W autokarach obowiązują rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, tj. obowiązek noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Dodatkowo od dnia 17.10.2020 r. w związku z wprowadzonymi obostrzeniami, może być zajęte 50% miejsc siedzących w autobusie. Na pokładach autobusów obowiązuje reżim sanitarny:

• wszyscy pasażerowie powinni posiadać i podróżować w maseczce ochronnej,

• pojazdy są regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń,

• podczas oczekiwania na przystanku należy zachować bezpieczną odległość pomiędzy pasażerami,

• pasażer, który będzie posiadał objawy choroby, takie jak kaszel, duszności, wysoka temperatura – nie zostanie wpuszczony na pokład autokaru.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Polonus uruchamia połączenie między Warszawą i Olsztynem Transport, BIZNES - Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy już w najbliższy piątek, dn. 8.01.2021 r. wznawia kursowanie z Warszawy do Olsztyna.
Hashtagi: #Transport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy