BIZNES Infrastruktura

P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów = 5 nowych połączeń!

PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić nowe połączenia pomiędzy Warszawą, Lublinem i Rzeszowem – 5 razy

Data publikacji: 2014-09-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów = 5 nowych połączeń!
Kategoria: BIZNES, Infrastruktura

PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić nowe połączenia pomiędzy Warszawą, Lublinem i Rzeszowem – 5 razy dziennie.

P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów = 5 nowych połączeń! BIZNES, Infrastruktura - PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić nowe połączenia pomiędzy Warszawą, Lublinem i Rzeszowem – 5 razy dziennie.

PolskiBus.com zawsze bardzo uważnie analizuje potrzeby pasażerów, aby wprowadzać usługi zgodne
z zapotrzebowaniem, wciąż podnosić standard i komfort podróżnych oferując najwyższy poziom za rozsądną cenę. Nowe połączenia są wyjściem naprzeciw wielu zapytaniom pasażerów z Lublina, Rzeszowa oraz Warszawy. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Bilety już wkrótce będą dostępne na www.polskibus.com. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

 „Informowanie o nowych trasach i połączeniach jest dla nas zawsze wyjątkowo przyjemnym momentem. Tym razem mam przyjemność poinformować, że kolejnym etapem naszego dynamicznego rozwoju jest połączenie Warszawy z Lublinem i Rzeszowem w ramach przedłużenia bieżącej linii P7. Cieszymy się z faktu, że możemy zaoferować mieszkańcom tych wspaniałych miast kolejne możliwości dogodnego planowania podróży wraz z dostępem do nowej destynacji – Rzeszowa. Z uwagą słuchaliśmy potrzeb i próśb naszych pasażerów, szczególnie z Lublina, którzy czekali na zwiększoną liczbę połączeń pomiędzy Lublinem a Warszawą.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com. „Te nowe połączenia są dodatkowymi informacjami do ostatnio ogłaszanych. Ciężko pracowaliśmy, aby z powodzeniem wdrożyć nowe połączenia, które poszerzą bieżący rozkład, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z możliwości przekazania naszym pasażerom tak dobrej informacji.” – dodaje Grażyna Fałdyga-Król.

Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów = 5 nowych połączeń! BIZNES, Infrastruktura - PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić nowe połączenia pomiędzy Warszawą, Lublinem i Rzeszowem – 5 razy dziennie.
Hashtagi: #BIZNES #Infrastruktura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy