BIZNES Gospodarka

OKECHAMP świętuje 25 urodziny!

Jubileusze to czas podsumowań, a w przypadku OKECHAMP – także dumy ze zrealizowanych

Data publikacji: 2017-06-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: OKECHAMP świętuje 25 urodziny!
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Jubileusze to czas podsumowań, a w przypadku OKECHAMP – także dumy ze zrealizowanych osiągnięć.

OKECHAMP świętuje 25 urodziny! BIZNES, Gospodarka - Jubileusze to czas podsumowań, a w przypadku OKECHAMP – także dumy ze zrealizowanych osiągnięć.

25 lat działalności na polskim rynku  i rynkach europejskich to bez wątpienia dużo, ale szczególnie cieszy nas fakt, że rozwój firmy stale nabiera tempa, z każdym rokiem przynosząc nowe inwestycje i nowe miejsca pracy.

Rośniemy wspólnie z regionem

Zawsze pamiętamy o tym, że firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą – w OKECHAMP stawiamy więc na rozwój i zadowolenie naszych pracowników, których liczba w 2017 zbliży się do tysiąca. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat zatrudnienie w naszej firmie wzrosło o 25%, co stanowi naturalną konsekwencję naszego rozwoju – przyczynia się on także do rozwoju społeczności lokalnych i gospodarki regionu, co niezmiernie nas cieszy. Działania lokalne są dla nas priorytetowe
i dlatego staramy się przyczyniać do zmiany na lepsze w naszym otoczeniu. Równocześnie przyświeca nam myślenie globalne i ciągła ekspansja. Chociaż na co dzień kierujemy się skromnością, raz na 25 lat warto przypomnieć naszym sympatykom o unikalności naszych przedsięwzięć i produktów. Jako największy producent pieczarek w Polsce, jesteśmy dumni
z poziomu jakości, jaki udaje nam się utrzymać. Stale inwestujemy w potencjał produkcyjny zakładu
w Grodzisku Wielkopolskim, a także Borucinie, gdzie w 2016 roku uruchomiliśmy już trzecią własną pieczarkarnię. Oprócz tego rozpoczęliśmy także produkcję w dzierżawionym zakładzie w Pieniężnicy. Rozbudowa pomieszczeń biurowych i magazynów zwiększa komfort pracy osób, które zatrudniamy oraz znacznie polepsza organizację pracy, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Także nasi pracownicy mają do tego powody
– w minionym roku przeprowadziliśmy zróżnicowane szkolenia, w których udział wzięło ponad pół tysiąca osób, a najlepszych pracowników nagrodziliśmy awansami.

Praca i rozwój z OKECHAMP

Dbamy o to, by praca w szeregach naszej firmy była pozytywnym i rozwijającym doświadczeniem dla całej naszej kadry. Początkującym pracownikom zapewniamy więc kompleksowe szkolenie, dzięki któremu mają okazję zapoznać się z funkcjonowaniem firmy od podszewki a także odwiedzić kluczowe zakłady produkcyjne i zapoznać się z najważniejszymi osobami w naszej organizacji. W ten sposób staramy się zaoferować pełne wsparcie nowicjuszom, aby szybko poczuli się częścią firmy. Oferujemy praktyki i staże zawodowe dla uczniów szkół zawodowych, technicznych i ekonomicznych – do tej pory w Grodzisku, Poznaniu oraz w okolicach Borucina – aby dać młodym ludziom szansę zdobycia cennego doświadczenia i podniesienia swoich kwalifikacji. Nasi pracownicy korzystać mogą także z 50% zniżki na produkty OLE!, a także z darmowego dojazdu do miejsca pracy oraz komfortowych miejsc odpoczynku w czasie przerwy w pracy. Osobom zatrudnionym w naszej firmie zapewniamy wszystko, czego potrzebują, by realizować swoje zadania jak najlepiej – profesjonalny sprzęt i odzież roboczą i flotę samochodów służbowych. W trudnych sytuacjach życiowych pracownicy również mogą liczyć na nasze wsparcie poprzez bezzwrotną zapomogę.

Fundacja OKECHAMP wspiera również indywidualną opieką dzieci pracowników, wymagające leczenia i pomocy. Zapewniamy między innymi leki, pokrycie kosztów turnusów rehabilitacyjnych
a także stypendia naukowe, aby wszystkie dzieci doświadczone przez los otrzymały szanse na rozwinięcie swojego pełnego potencjału. Jesteśmy zawsze blisko ludzi, ponieważ wspólnota jest jedną z naszych podstawowych wartości, a poza tym wiemy doskonale, że sukcesu nie da się osiągnąć bez dobrze zgranej współpracy i fundamentu zaufania.

 

Więcej na: www.okechamp.pl oraz www.wole-ole.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
OKECHAMP świętuje 25 urodziny! BIZNES, Gospodarka - Jubileusze to czas podsumowań, a w przypadku OKECHAMP – także dumy ze zrealizowanych osiągnięć.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy