BIZNES Gospodarka

Ogłoszenie wyników programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2020

W najbliższy piątek (27.11.2020) o godz. 12:00 nastąpi pierwsze w 23-letniej historii programu online'owe ogłoszenie wyników tegorocznej edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Transmisja dostępna będzie na Facebooku

Data publikacji: 2020-11-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ogłoszenie wyników programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2020
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

W najbliższy piątek (27.11.2020) o godz. 12:00 nastąpi pierwsze w 23-letniej historii programu online'owe ogłoszenie wyników tegorocznej edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Transmisja dostępna będzie na Facebooku programu.

Ogłoszenie wyników programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2020 BIZNES, Gospodarka - W najbliższy piątek (27.11.2020) o godz. 12:00 nastąpi pierwsze w 23-letniej historii programu online'owe ogłoszenie wyników tegorocznej edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Transmisja dostępna będzie na Facebooku programu.

Dobiega końca tak odmienna od dotychczasowych, 23 edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Mimo, że wiele się zmieniło, tak w działaniu firm, jak i organizacji samego programu, jedno pozostało niezmienne – fantastyczne firmy, które mimo trudności wzięły udział w programie i udowodniły, że trudne sytuacje potrafią wydobywać z ludzi, to co najlepsze.

Decyzje o rozstrzygnięciu tegorocznej edycji zostały podjęte dzięki przeprowadzonej zdalnie Kapitule programu. W obradach uczestniczyli między innymi przedstawiciele: władz regionalnych, Biura Rzecznika MŚP, przedsiębiorstw, organizatorów programu, Krajowej Izby Gospodarczej, wieloletnich partnerów programu. Decyzje o przyznaniu certyfikatów „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020 oraz nagród głównych i specjalnych podparte zostały argumentacjami audytorów, którzy w tym roku również w formie zdalnej przeprowadzali wizytacje i rozmowy w poszczególnych firmach.

Współczesna sytuacja związana z nieustannie dużą ilością zachorowań na Covid spowodowała, iż podjęto decyzję o przełożeniu tradycyjnej Gali, tak lubianej przez wszystkich uczestników programu na najbliższy możliwy termin.

Brak tradycyjnej uroczystości nie powstrzyma jednak organizatorów od zachowania wieloletniej tradycji, którą jest ogłaszanie wyników w roku, w którym dana edycja była realizowana. 27 listopada 2020 r. o godz. 12:00 rozpocznie się specjalna transmisja online, podczas której ogłoszeni zostaną laureaci 23 edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Transmisja będzie dostępna na profilu Facebook'owym programu. Aby jej nie przegapić należy dołączyć do utworzonego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1076036782866870 

Gratulacje do uczestników skierują między innymi Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa, Prezes Fundacji "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" oraz wieloletni audytorzy programu.

Uzyskanie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” potwierdza uczciwość firmy, która go otrzymała, stanowi komunikat dla klientów i innych interesariuszy, że firma, która się nim legitymuje jest godna zaufania. Laureaci programu odnosząc liczne sukcesy na różnorodnych polach biznesowych udowadniają, że działając uczciwie, budując pozytywne relacje z interesariuszami, a także wpływając na jakość pracy oraz życia pracowników czy też najbliższego otoczenia, można prężnie rozwijać swoją firmę i budować jej przewagi konkurencyjne.

Tym co wyróżnia program „Przedsiębiorstwo Fair Play” spośród wielu obecnych na rynku certyfikacji jest dogłębna weryfikacja firm biorących udział w programie. Oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, a nie tylko jej wyniki finansowe czy jakość wyrobów. 

Celem programu jest promocja etyki w działalności gospodarczej oraz wspieranie firm w działaniach opartych o społeczną odpowiedzialność biznesu. Więcej informacji o programie na www.fairplay.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ogłoszenie wyników programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2020 BIZNES, Gospodarka - W najbliższy piątek (27.11.2020) o godz. 12:00 nastąpi pierwsze w 23-letniej historii programu online'owe ogłoszenie wyników tegorocznej edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Transmisja dostępna będzie na Facebooku programu.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy