BIZNES Gospodarka

Odkryj Nowość – Bulion w słoiku WINIARY!

Data publikacji: 2019-06-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Odkryj Nowość – Bulion w słoiku WINIARY!
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Takiego bulionu jeszcze nie było! Odkryj Nowość Bulion w słoiku WINIARY!

Odkryj Nowość - Bulion w słoiku WINIARY! BIZNES, Gospodarka - Takiego bulionu jeszcze nie było! Odkryj Nowość Bulion w słoiku WINIARY!

Prosty skład i baza z wolno gotowanego wywaru lub włoszczyzny oraz przepyszny wyrazisty smak, a przy tym mnogość zastosowań i wygoda użycia – taka właśnie jest NOWOŚĆ od marki WINIARY – gęste, półpłynne, pasteryzowane buliony w słoiku w trzech wariantach Drobiowym, Wołowym i Warzywnym. Sprawdzą się nie tylko, jako pyszna baza do zup i sosów, ale także dodatek podkreślający smak rozmaitych dań. Będzie pysznie!

Szybko, smacznie i nowocześnie!

Z marką WINIARY inspiracje kulinarne nigdy się nie kończą. Nowe buliony na bazie wolno gotowanego wywaru lub włoszczyzny zaskakują prostym składem i pysznym smakiem – spróbuj ich już dziś i przekonaj się, jak wiele różnorodnych zastosowań będzie miała ta nowość w codziennej kuchni. Buliony zachwycają unikalną półpłynną konsystencją, która jest nie tylko niezwykle wygodna w użyciu, ale także ułatwia dozowanie. Do tego są wygodne w użyciu  i wydajne – zawartość słoiczka wystarczy do przygotowania 3,5 litra bulionu! Buliony w słoiku od marki WINIARY zostały zapasteryzowane – dlatego produkt po otwarciu należy przechowywać w lodówce. Są wygodną alternatywą do domowego , gotowanego na wolnym ogniu przez kilka godzin rosołu. Odkryj je już dziś i ciesz się przygotowywaniem potraw smaczniejszych niż kiedykolwiek wcześniej!

Poznaj trzy warianty smakowe: drobiowy, wołowy i warzywny. Który bardziej Cię zaskoczy?

Po więcej pysznych inspiracji kulinarnych zapraszamy na www.winiary.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Odkryj Nowość - Bulion w słoiku WINIARY! BIZNES, Gospodarka - Takiego bulionu jeszcze nie było! Odkryj Nowość Bulion w słoiku WINIARY!
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Przemysł