BIZNES Przemysł

Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach

Data publikacji: 2014-09-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych, w tym wiele nowości. Tak zaprezentował się ich producent – firma Metal-Fach z Sokółki na Bednary Agro Show 2014.

Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach Przemysł, BIZNES - Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych, w tym wiele nowości. Tak zaprezentował się ich producent - firma Metal-Fach z Sokółki na Bednary Agro Show 2014.

Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych, w tym wiele nowości. Tak zaprezentował się ich producent – firma Metal-Fach z Sokółki na Bednary Agro Show 2014. Jej stoisko było jednym z największych, a zainteresowanie ofertą ogromne. Sukces cieszy tym bardziej, że właśnie na targach firma obchodziła swoje 25-lecie.

Impreza zaczęła się w miniony piątek, a zakończyła w poniedziałek. Firma Metal-Fach jako znany i ceniony przez klientów producent maszyn rolniczych zaprezentowała niemal 60 swoich urządzeń. W Bednarach pojawiła się już tradycyjnie, jak przez ostatnich kilka lat. Targi są bowiem doskonałą okazją do przedstawienia swojej oferty potencjalnym klientom. Bednary Agro Show to jedne z największych targów tej branży w Polsce oraz znaczące w Europie. Odbywają się od kilkunastu lat. W tegorocznej edycji wzięło udział około 800 wystawców.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu – ocenia Andrzej Kolędo, kierownik działu marketingu w Metal-Fachu. – Na targi przyjechały tysiące zwiedzających z całego kraju i Europy, setki z nich odwiedziły nasze stoisko. Każdy kto chciał mógł obejrzeć i kupić nasze produkty.

Zwiedzający mieli co oglądać. Metal-Fach do Wielkopolski przywiózł dobrze znane maszyny, ale też sporo nowości.

– Mamy nowości właściwie w każdym segmencie produkcji, począwszy od pras belujących, poprzez agregaty i ładowacze, a skończywszy na przyczepach – mówi Andrzej Kolędo.

Inżynierowie z Metal-Fachu mają powody do dumy. Zainteresowaniem oglądających cieszyła się na przykład nowa prasa belująca Z587. Różni się od innych urządzeń tego typu zarówno kształtem, jak i parametrami technicznymi. To prasa łańcuchowa, która pozwala zebrać od 20 do nawet 35 bel w ciągu jednej godziny pracy. Poza wydajnością, jej zaletami są także stosunkowo prosta konstrukcja i niezawodność. Jeśli do tego dodać jeszcze system obwiązywania sznurkiem w standardzie z możliwością regulacji gęstości owijania, to ta prasa jest bardzo interesującą propozycją dla rolników.

Odwiedzający mogli też oglądać nową przyczepę Tridem T951, która jest nowością w nadchodzącym sezonie. Jest ogromna – ma 26 ton ładowności, a zarazem niezwykle zwrotna – gwarantują to dwie osie skrętne. Nadaje się do przewożenia płodów rolnych, żwiru i innych materiałów. Dzięki dużej ładowności można zrobić mniej kursów, co jest bardziej ekonomiczne.

Ilość zwiedzających przełożyła się na wymierny rezultat. – Udało się zawrzeć kilka dobrych kontraktów – nie kryje radości kierownik działu marketingu w Metal-Fachu.

Wyjazd na targi był także okazją do świętowania 25-lecia działalności firmy. Z tej okazji odbył się uroczysty bankiet inaugurujący nowy sezon wystawienniczy. Metal-Fach jest obecnie jednym z największych producentów maszyn rolniczych w regionie. Przy ich produkcji wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie. Na uwagę zasługuje także fakt, że klienci Metal-Fachu mogą liczyć na bardzo dobrą obsługę posprzedażową np. w zakresie serwisu. Ostatnie lata minęły pod znakiem nieustającego, dynamicznego rozwoju. Firma stale poszerza swoją ofertę o nowe urządzenia, także spoza segmentu maszyn rolniczych tak, by reagować na zapotrzebowanie rynku.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach Przemysł, BIZNES - Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych, w tym wiele nowości. Tak zaprezentował się ich producent - firma Metal-Fach z Sokółki na Bednary Agro Show 2014.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Infrastruktura