BIZNES Gospodarka

Nowy serwis internetowy spółki Metal – Fach

Data publikacji: 2015-05-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowy serwis internetowy spółki Metal – Fach
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Jeden z liderów na polskim rynku w dziedzinie budowy maszyn rolniczych, spółka Metal – Fach z Sokółki zyskała nowe oblicze w sieci.

Nowy serwis internetowy spółki Metal – Fach BIZNES, Gospodarka - Jeden z liderów na polskim rynku w dziedzinie budowy maszyn rolniczych, spółka Metal – Fach z Sokółki zyskała nowe oblicze w sieci.

Jeden z liderów na polskim rynku w dziedzinie budowy maszyn rolniczych, spółka Metal – Fach z Sokółki zyskała nowe oblicze w sieci. Zmiana wizerunku jej serwisu internetowego ma bezpośredni związek z obchodzoną w ubiegłym roku 25. rocznicą działalności firmy.

Jak informuje Andrzej Kolędo, kierownik działu marketingu w Metal – Fach, zmiana strony była przede wszystkim podyktowana chęcią zwiększenia przejrzystości dostępnych w serwisie produktów i unowocześnieniem ich prezentacji. A tych, w ofercie firmy jest przeszło 60 rodzajów, co daje łącznie kilkaset różnych wyrobów.

– Stanęliśmy przed zadaniem, aby z jednej strony ułatwić internautom dostęp do naszych bogatych zasobów bo oprócz prostych opisów maszyn, do większości produktów są dodatkowo dostępne informacje techniczne, zdjęcia, multimedia i instrukcje obsługi, a z drugiej jednocześnie naszym zamiarem było zbudowanie serwisu nowoczesnego, zaprojektowanego zgodnie z obowiązującymi trendami – dodaje.

Oprócz zmodyfikowanego sposobu wyświetlania i wyszukiwania oraz prezentacji wyrobów firmy, strona zyskała również odświeżoną szatę graficzną – layout. Nowa strona Metal – Fachu jest przy tym w pełni responsywna, czyli zgodna z wymogami urządzeń mobilnych.

Ze względu na to, że ok. 30 procent produkcji spółki trafia na rynki zagraniczne, do ponad 30 państw, strona, co ciekawe, jest dostępna w aż 18 językach!

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowy serwis internetowy spółki Metal – Fach BIZNES, Gospodarka - Jeden z liderów na polskim rynku w dziedzinie budowy maszyn rolniczych, spółka Metal – Fach z Sokółki zyskała nowe oblicze w sieci.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport