BIZNES Transport

Nowy produkt na europejskich rynkach

Wydajna sieć połączeń i system dostaw wzbogacony o nową opcję ze zdefiniowanym czasem dostawy do godziny

Data publikacji: 2018-03-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowy produkt na europejskich rynkach
Kategoria: Transport, BIZNES

Wydajna sieć połączeń i system dostaw wzbogacony o nową opcję ze zdefiniowanym czasem dostawy do godziny 13.

Nowy produkt na europejskich rynkach Transport, BIZNES - Wydajna sieć połączeń i system dostaw wzbogacony o nową opcję ze zdefiniowanym czasem dostawy do godziny 13.

Nowe rozwiązanie wspiera lepsze planowanie i pomaga w usprawnianiu procesów produkcyjnych w biznesach klientów: 19 marca firma DB Schenker wprowadziła nową usługę ze zdefiniowanym czasem dostawy, tym samym poszerzając ofertę przewozów przesyłek drobnicowych w ramach ogólnoeuropejskiego systemu transportu lądowego. Dzięki Premium 13 klienci mają możliwość zlecenia dostawy swoich towarów przed godziną 13.

"Nowa opcja dla naszego produktu premium, to unikalne rozwiązanie, wystandaryzowane i dostępne w całej Europie" – mówi Christian Drenthen, Executive Vice President and Head of Land Transport w DB Schenker. "Jej uruchomienie stanowi logiczny, kolejny krok w naszej strategii". We wrześniu DB Schenker wzmocnił swoją europejską sieć transportu lądowego i w ramach systemu dostaw wprowadził na rynek dwa nowe produkty. Klienci w całej Europie mogą korzystać z najszybszej sieci połączeń i wiodącej w branży niezawodności. "Teraz mogą zdefiniować czasowe okno dostawy – również z gwarancją wykonania", wyjaśnia Drenthen.

Konfiguracja sieci DB Schenker, która płynnie łączy ponad 430 oddziałów transportu lądowego w 38 krajach europejskich z najnowocześniejszym systemem produkcyjnym, została zaprojektowana z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na transport transgraniczny. Dzięki wprowadzeniu we wrześniu ubiegłego roku nowego ustawienia systemu dostaw, znacznie skrócił się ich czas realizacji między głównymi europejskimi centrami biznesowymi. W niektórych przypadkach to dostawy w ciągu 24 godzin.

"Wprowadzenie opcji Premium 13 to tylko jedna z wielu nowości", mówi Drenthen. "Nasi klienci już wkrótce będą mogli cieszyć się z kolejnych funkcjonalności i korzyści!"

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowy produkt na europejskich rynkach Transport, BIZNES - Wydajna sieć połączeń i system dostaw wzbogacony o nową opcję ze zdefiniowanym czasem dostawy do godziny 13.
Hashtagi: #Transport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy