BIZNES Przemysł

Nowy Prezes CEMEX POLSKA

Data publikacji: 2017-07-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowy Prezes CEMEX POLSKA
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Dotychczasowy Wiceprezes Wykonawczy ds. Planowania Strategicznego w CEMEX USA, Juan Carlos Harrera objął stanowisko Prezesa w CEMEX Polska

Nowy Prezes CEMEX POLSKA Przemysł, BIZNES - Dotychczasowy Wiceprezes Wykonawczy ds. Planowania Strategicznego w CEMEX USA, Juan Carlos Harrera objął stanowisko Prezesa w CEMEX Polska

Z dniem 1 lipca 2017 roku stanowisko Prezesa Zarządu CEMEX Polska objął Juan Carlos Herrera, dotychczasowy Wiceprezes Wykonawczy ds. Planowania Strategicznego w CEMEX USA.
Juan Carlos Herrera zastąpił na tym stanowisku Marcelo Catalę, który od 1 lipca objął stanowisko Prezesa CEMEX we Francji.

 

Nowy prezes CEMEX Polska jest związany z firmą od 1991 roku. W tym czasie pełnił funkcję m.in. Wiceprezesa Wykonawczego ds. Logistyki w CEMEX USA oraz Wiceprezesa ds. Planowania i Innowacji w CEMEX Mexico. W Meksyku zajmował również kluczowe stanowiska w obszarach produkcji cementu, logistyki i planowania strategicznego. Do momentu objęcia funkcji Prezesa Zarządu CEMEX Polska Juan Carlos Herrera odpowiadał za planowanie rozwoju biznesu, zarządzanie nieruchomościami oraz biznes prefabrykacji w CEMEX USA.

– Polski rynek ma duży potencjał. Stan gospodarki się poprawia, a perspektywy dla naszej firmy w nadchodzących latach są bardzo obiecujące – ocenia Juan Carlos Herrera. – Dzięki dużemu doświadczeniu, jakie posiada Zespół w CEMEX Polska będziemy aktywnie pracować nad zapewnieniem bezpieczeństwa naszym pracownikom i współpracownikom. Ponadto będziemy konsekwentnie pracować nad rozwojem oferty wartości, która zapewni Doskonałą Obsługę Klienta, zawsze i wszędzie. Polska to dla mnie nowy kraj, z chęcią poznam go nie tylko poprzez działania prowadzone przez CEMEX, ale także chętnie dowiem się więcej o jego tradycji i kulturze – dodaje.
Nowy Prezes CEMEX Polska jest absolwentem Monterrey Institute of Technology and Higher Education w Meksyku, ukończył również studia MBA na Uniwersytecie Michigan w Stanach Zjednoczonych.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowy Prezes CEMEX POLSKA Przemysł, BIZNES - Dotychczasowy Wiceprezes Wykonawczy ds. Planowania Strategicznego w CEMEX USA, Juan Carlos Harrera objął stanowisko Prezesa w CEMEX Polska
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport