BIZNES Przemysł

Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe marki Francesco Guardi

Data publikacji: 2013-06-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe marki Francesco Guardi
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco Guardi, firmy LAKMA, to linia mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm.

Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe marki Francesco Guardi Przemysł, BIZNES - Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco Guardi, firmy LAKMA, to linia mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm.

Tynk kwarcowy Francesco Guardi przeznaczony jest do wykonywania trwałych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym oraz odporności na zmienne czynniki atmosferyczne może być wykorzystywany do ozdabiania fragmentów elewacji, ścian balkonów lub powierzchni ogrodzeń betonowych. Masa kwarcowa doskonale sprawdza się również w całościowym wykańczaniu fasad budynków jako warstwa zewnętrzna systemów ociepleń opartych na  styropianie. Dodatkowo dzięki swoim wyjątkowym walorom dekoracyjnym doskonale sprawdza się również we wnętrzach. Produkt nadaje się do wykańczania powierzchni mocno obciążonych użytkowo takich, jak np.  korytarze, klatki schodowe, przedpokoje, a także w pomieszczeniach użytku publicznego, jak szkoły, urzędy czy przychodnie lekarskie. Produkt posiada atest higieniczny, dzięki czemu możemy być pewni, że jest on nieszkodliwy dla otoczenia.

„Tynk Kwarcowy z kolekcji Francesco Guardi doskonale nadaje się do wykańczania powierzchni szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Jest wyjątkowo odporny, a przy tym efektowny. Dzięki bogatej gamie kolorów, w której skład wchodzi  28 kompozycji kolorystycznych, każdy znajdzie odpowiadającą mu barwę. Niewątpliwym atutem tego produktu jest jego wysoka wydajność oraz szybki czas aplikacji  uzyskiwany za pomocą systemów natryskowych LAKMA TERM” – podkreśla Marcin Lanc z firmy LAKMA.

Produkt dostępny jest w dwóch liniach kolorystycznych – Natural i Extreme. Grupa Natural to 20 stonowanych melanży,  dzięki którym uzyskujemy efekt zbliżony do kamieni naturalnie występujących w przyrodzie – granitów, marmurów czy piaskowców. Linia ta sprawdza się więc szczególnie dobrze w miejscach, które chcemy wkomponować w naturalne otoczenie. Linia Extreme to z kolei seria przeznaczona dla osób odważnych, nie obawiających się użycia soczystych kolorów. Osiem kontrastowych barw, dzięki którym wykańczane powierzchnie uzyskają nowoczesny i oryginalny wygląd. Dzięki wykorzystaniu tynku kwarcowego z linii Extreme ożywimy i rozświetlimy każde pomieszczenie.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe marki Francesco Guardi Przemysł, BIZNES - Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco Guardi, firmy LAKMA, to linia mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport