BIZNES Gospodarka

Nowe otwarcie w Selkar.pl

Data publikacji: 2014-05-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe otwarcie w Selkar.pl
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Działająca od dokładnie 10 lat księgarnia internetowa Selkar.pl wprowadziła szereg istotnych zmian, które służą przede wszystkim komfortowi klientów i poprawie jakości ich obsługi.

Nowe otwarcie w Selkar.pl BIZNES, Gospodarka - Działająca od dokładnie 10 lat księgarnia internetowa Selkar.pl wprowadziła szereg istotnych zmian, które służą przede wszystkim komfortowi klientów i poprawie jakości ich obsługi.

Działająca od dokładnie 10 lat księgarnia internetowa Selkar.pl wprowadziła szereg istotnych zmian, które służą przede wszystkim komfortowi klientów i poprawie jakości ich obsługi. Jest to zarazem bezpośredni efekt pojawienia się nowego inwestora, który dokapitalizował ten znany nie tylko fanom literatury, popularny e-sklep.

Wraz z przejęciem Selkara, nowy właściciel – spółka DKS – zdecydowała o konieczności wdrożenia pakietu rozwiązań, które w istotny sposób wpłyną na satysfakcję klientów, jakość obsługi i wygodę korzystania ze sklepu.

Najważniejszą z nich jest skrócenie do 24 godzin czasu oczekiwania na realizację zamówienia. Dotąd klienci Selkara mogli liczyć na dostawę przeciętnie po upływie dwóch dni roboczych. Wprowadzenie optymalizacji procesu kompletowania, pakowania i wysyłki zdecydowanie usprawniło realizację zamówień. Dzięki temu zamówiony do godziny 14 produkt już następnego dnia jest u adresata. Co ciekawe, zamówienia realizowane są również w soboty, w efekcie czego już w poniedziałek produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres.

Zasadnicze zmiany dotknęły również dział obsługi klienta, który pracuje teraz codziennie od 9.00 do 18.00, w tym również, co jest rzadkością w przypadku tej branży, także w soboty. Wcześniej bywało z tym różnie, BOK przyjmował zgłoszenia do 17, a nawet krócej – bo do godziny 16, co jak przyznają przedstawiciele spółki stanowiło utrudnienie w kontakcie z firmą.

Kolejna nowość to zdecydowane rozbudowanie oferty, która w tej chwili liczy już ponad 140 tysięcy pozycji produktów, z czego ponad 90 tysięcy stanowią tytuły książek drukowanych. Pozostały asortyment, o który rozwijana jest propozycja sprzedażowa Selkara to e-booki, gry – w tym także gry planszowe, muzyka, filmy oraz zabawki. Segment produktów „poza książkowych” rośnie w najbardziej dynamiczny sposób i już niebawem  oferta zostanie w tym zakresie dość mocno poszerzona.
         
Sklep wprowadził również regularne badania satysfakcji klienta, które mają bezpośredni wpływ nadecyzje o wdrożeniach kolejnych modyfikacji służących poprawie jakości obsługi.

Nie obyło się także bez modyfikacji kwestii technicznych. Uruchomiono bowiem bezpieczne połączenie szyfrowane https, gwarantujące klientom pełną poufność i bezpieczeństwo w dokonywanych zakupach.

W ciągu kilku najbliższych tygodni zmieni się też layout strony, który będzie bardziej przyjazny, użyteczny i intuicyjny dla internautów. Warto podkreślić, że modyfikacje layoutu to właśnie efekt badań preferencji klientów, którzy dzielili się z twórcami sklepu swoimi spostrzeżeniami  i uwagami w tym względzie.

Selkar.pl to jedna z najpopularniejszych i największych w polskim internecie e-księgarni. W zeszłorocznym, przygotowanym przez Money.pl rankingu sklepów internetowych, w kategorii książka i rozrywka sklep zajął 8 pozycję. Według różnych danych w sieci działa około 200 księgarń internetowych.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe otwarcie w Selkar.pl BIZNES, Gospodarka - Działająca od dokładnie 10 lat księgarnia internetowa Selkar.pl wprowadziła szereg istotnych zmian, które służą przede wszystkim komfortowi klientów i poprawie jakości ich obsługi.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Przemysł