BIZNES Przemysł

Nowe oblicze łóżek Śnimisie

Prezentacja łóżka Prymus w białym kolorze na ogólnopolskich

Data publikacji: 2014-03-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe oblicze łóżek Śnimisie
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Prezentacja łóżka Prymus w białym kolorze na ogólnopolskich targach.

Nowe oblicze łóżek Śnimisie Przemysł, BIZNES - Prezentacja łóżka Prymus w białym kolorze na ogólnopolskich targach.

Od początku swojego istnienia marka Śnimisie podbija serca miłośników designu. Składane „na wcisk” łóżka z linii będzie można już wkrótce zobaczyć na czterech wydarzeniach targowych związanych z designem. To, co wyróżni te imprezy, to premierowa prezentacja łóżka Prymus w kolorze białym.

Śnimisie to pierwsze w Polsce składane łóżka ze sklejki. Modele zostały zaprojektowane tak, aby idealnie oddawały ich poszczególne cechy i funkcje. Nie od dziś bowiem wiadomo, że łóżko służy nie tylko do spania. Dlatego projektanci stworzyli łóżka Telewidz, Prymus, Pracuś, Łasuch oraz najmłodszy model w rodzinie – Śpioch. Każdy z produktów Śnimisie powstaje w 100% w Polsce – od projektowania, po produkcję.

Flagowym modelem marki jest Prymus, dlatego to on zostanie przedstawiony podczas najbliższych wydarzeń związanych z designem. Ten model łóżka jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które lubią przed zaśnięciem przeczytać dobrą książkę lub ulubione czasopismo. To także opcja dla tych, którzy potrzebne rzeczy mają zawsze pod ręką – zagłówek jest jednocześnie szeroką półką, na której można trzymać wszelkie niezbędne drobiazgi czy książki. Podobnie jak inne łóżka marki, Prymus jest wykonany ze sklejki, która powstaje z połączenia krzyżujących się warstw drewna. Jedną z jej największych zalet jest duża wytrzymałość – można ją dowolnie modelować, dlatego idealnie nadaje się do produkcji mebli o nietypowych kształtach. Jest także bardzo wytrzymała, a produkty z niej wykonane służą przez długie lata. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody łączenia „na wcisk” nie trzeba używać ani wkrętów, ani kleju. Złożenie łóżka trwa zaledwie kilka minut.

Wraz z uczestnictwem w zbliżających się targach, architekci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią minimalistyczne wykończenia i chcieliby urządzić swoją sypialnię w bieli. Dlatego też, na konferencji poświęconej tematyce designu Strefa: Polski design w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, po raz pierwszy będzie można zobaczyć łóżko Prymus w białej sklejce. Nowe łóżko Śnimisie zostanie także zaprezentowane na Targach Rzeczy Ładnych, Targach młodych projektantów ART MARKET POLAND oraz na Targach Designu WZORY III. Wszystkie imprezy odbędą się w Warszawie. Ich główną misją jest promocja polskiego, młodego wzornictwa oraz chęć pokazania jaką istotną rolę odgrywa pojęcie „design” w codziennym życiu.

Nadchodzące wydarzenia, na których będzie można zobaczyć łóżko Prymus:

20.03.2014 – Strefa: Polski design, Instytut Wzornictwa Polskiego, Warszawa

5-6.04.2014 – Targi Rzeczy Ładnych, Dom Braci Jabłonowskich, Warszawa

26-27.04.2014 – ART MARKET POLAND-Targi młodych projektantów, Dom Słowa Polskiego, Warszawa

24.05.2014 – WZORY III Warszawskie Targi Designu, Praska Drukarnia, Warszawa

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe oblicze łóżek Śnimisie Przemysł, BIZNES - Prezentacja łóżka Prymus w białym kolorze na ogólnopolskich targach.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy