BIZNES Transport

Nowe azjatyckie porty w ofercie DB Schenker

DB Schenker w połowie 2017 roku uruchomił oceaniczną linię drobnicową z Chittagongu w południowej Azji do Gdańska. Klientami są obecnie najpopularniejsze marki odzieżowe w

Data publikacji: 2018-03-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe azjatyckie porty w ofercie DB Schenker
Kategoria: Transport, BIZNES

DB Schenker w połowie 2017 roku uruchomił oceaniczną linię drobnicową z Chittagongu w południowej Azji do Gdańska. Klientami są obecnie najpopularniejsze marki odzieżowe w Polsce.

Nowe azjatyckie porty w ofercie DB Schenker Transport, BIZNES - DB Schenker w połowie 2017 roku uruchomił oceaniczną linię drobnicową z Chittagongu w południowej Azji do Gdańska. Klientami są obecnie najpopularniejsze marki odzieżowe w Polsce.

Choć Chiny wciąż pozostają bezkonkurencyjne jeśli chodzi o produkcję ubrań, które wymagają odpowiedniego zaplecza technicznego, to coraz częściej firmy przenoszą swoją produkcję do krajów atrakcyjniejszych kosztowo. Biorąc pod uwagę zachodzące zmiany, operator logistyczny stworzył dedykowany, bezpośredni serwis z Chittagongu w Bangladeszu do Gdańska. W tym roku operator planuje uruchomienie kolejnych połączeń z Azji.

– Najistotniejsze jest dokładne zrozumienie całego procesu logistyki importu towarów od momentu zamówienia ich produkcji w fabryce, po finalne dostarczenie do sklepów. Dzięki szerokiej analizie i mapowaniu procesu u klientów branży fashion, wypracowaliśmy metody, dzięki którym oferujemy dedykowane rozwiązania drobnicy kontenerowej. Pozwalają one dostarczyć towar do klienta tak, aby w optymalnym momencie trafił na półki sklepowe – mówi Bartosz Wilczyński, Cluster Head of Ocean Business Development Northeast Europe Cluster w DB Schenker.

Gwarancja jakości

Drogą oceaniczną DB Schenker transportuje do portów na całym świecie ponad 5,5 tys. kontenerów dziennie. Dzięki wysokiej jakości usług i stosowaniu najnowocześniejszych technologii operator logistyczny stał się czołowym dostawcą ładunków drobnicowych.

Dla branży fashion, w przypadku towarów produkowanych w Azji, liczy się nie tylko jakość usług, ale też czas realizacji. Celem biznesu oceanicznego DB Schenker jest więc bezpieczne i terminowe dostarczenie produktów do europejskich portów, a stamtąd do finalnych odbiorców. Operator logistyczny dał swoim klientom gwarancję, że transport przesyłek odbędzie się w sposób niezawodny, szybki i efektywny. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe azjatyckie porty w ofercie DB Schenker Transport, BIZNES - DB Schenker w połowie 2017 roku uruchomił oceaniczną linię drobnicową z Chittagongu w południowej Azji do Gdańska. Klientami są obecnie najpopularniejsze marki odzieżowe w Polsce.
Hashtagi: #Transport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy