BIZNES Gospodarka

Nagroda dla ASM GROUP S.A. – Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016

ASM GROUP S.A. z Nagrodą „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej i tytuł Symbol PARTNERA w BIZNESIE

Data publikacji: 2016-12-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nagroda dla ASM GROUP S.A. – Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

ASM GROUP S.A. z Nagrodą „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej i tytuł Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016

Nagroda dla ASM GROUP S.A. – Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016 BIZNES, Gospodarka - ASM GROUP S.A. z Nagrodą „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej i tytuł Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016

Konkurencja w tym roku była ogromna i z tym większa radością informujemy, że Monitor Biznesu docenił profesjonalizm we współdziałaniu z partnerami biznesowymi i ASM GROUP S.A. otrzymała nagrodę Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016. Zdaniem Kapituły  Monitor Biznesu, niezależnego dodatku Rzeczpospolitej, na podkreślenie zasługuje" indywidualne traktowanie potrzeb partnera i prezentowana determinacja w działaniu".

Grono Laureatów programów Symbol i Siła Polski utrzymuje elitarność dzięki pracy Kapituły oraz  honorowane są te podmioty, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

Nagrody „Monitora Biznesu” przyznawane są już ponad 6 lat. Tym tytułem mogą się poszczycić firmy wyróżniające się na rynku jakością, wiarygodnością i przestrzeganiem najwyższych standardów biznesowych, dla których kluczowa jest relacja z klientami.

Symbol PARTNERA BIZNESU 2016  jest wyrazem docenienia naszych dotychczasowych działań i osiągnięć. Zdaniem Adama Stańczaka – Prezesa Zarządu ASM GROUP S.A. ” W biznesie najważniejsze jest zaufanie. Najlepsi partnerzy w biznesie to przede wszystkim firmy szanujące swoich kontrahentów i inwestujące w ciągły rozwój swoich usług.”

ASM GROUP S.A. – lider wśród dostawców usług outsourcingowych, jest spółką holdingową, zarządzającą grupą kapitałową, w skład której wchodzą spółki zależne, specjalizujące się w świadczeniu kompleksowych usług wsparcia sprzedaży i outsourcingu. ASM GROUP S.A. działa na terenie Polski oraz Włoch.

Grupa Kapitałowa prowadzi swoją aktywność w ramach czterech linii biznesowych: merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży,  field marketingu oraz badań marketingowych.  Dzięki znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspertów zrealizuje każdy projekt ukierunkowany na zwiększenie sprzedaży i promocję towarów. Z usług Grupy korzysta już ponad 600 klientów.

 Akcje ASM GROUP S.A. od września 2016 są notowane na Rynku Głównym GPW,  spółka przeniosła swoje notowania z rynku NewConnect, gdzie była obecna od 2013 r.

Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień branżowych m.in.: Gepard Biznesu 2013 , Sales Outsourcing Stars 2014 i The Best B2B Outsourcing Provider 2015, Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016.

Więcej informacji na: www.asmgroup.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nagroda dla ASM GROUP S.A. – Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016 BIZNES, Gospodarka - ASM GROUP S.A. z Nagrodą „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej i tytuł Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy