BIZNES Gospodarka Maszyny

Metal-Fach w Bednarach zaprezentowało zmodernizowane maszyny

​Bednary Agro Show 2016 to impreza organizowana już po raz 18. W tym roku odbyła się w dniach 23- 26

Data publikacji: 2016-09-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Metal-Fach w Bednarach zaprezentowało zmodernizowane maszyny
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

​Bednary Agro Show 2016 to impreza organizowana już po raz 18. W tym roku odbyła się w dniach 23- 26 września.

Metal-Fach w Bednarach zaprezentowało zmodernizowane maszyny BIZNES, Gospodarka - ​Bednary Agro Show 2016 to impreza organizowana już po raz 18. W tym roku odbyła się w dniach 23- 26 września.

Bednary Agro Show 2016 to impreza organizowana już po raz 18. W tym roku odbyła się w dniach 23- 26 września. Wzięło w niej udział ponad 800 wystawców i producentów z branży agrotechnicznej. Wszystko miało swoje miejsce na 150 tysiącach metrów kwadratowych, w miejscowości Bednary, zaledwie 25 kilometrów od Poznania.

 

Podczas czterodniowej wystawy, zwiedzający mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi nowościami ze świata rolnictwa. To wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Oprócz polskich maszyn, prezentowane były również urządzenia zagraniczne.

 

Janusz Kaźmierowski, wiceprezes Metal-Fach przyznaje: – Cieszymy się, że możemy znaleźć się w tak prestiżowym gronie. Wiele lat ciężkiej pracy całego zespołu przynosi konkretne efekty – jesteśmy w stanie produkować sprzęt rolniczy wyznaczający nowe standardy nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

 

Przedsiębiorstwo z Sokółki wybrało właśnie to wydarzenie, aby pokazać klientom odświeżoną ofertę. Na uwagę zasługują zaprezentowane po raz pierwszy- agregat uprawowy U741/1 – 4m, agregat U816 – 4m oraz prasa łańcuchowa Z587/1, a także przyczepa objętościowa T750 – 40m3. Nowością w portfolio firmy jest z kolei przenośnik ze stali nierdzewnej do przyczepy skorupowej T935, który umożliwia pracę z nawozami.

 

Oprócz kilku nowych maszyn, zwiedzający mieli okazję przyjrzeć się dobrze znanym z oferty Metal-Fach urządzeniom, które doczekały się nowego designu. Były to rozrzutniki N274, N267 oraz niezawodny N272/2 Taurus. Dzięki temu zabiegowi sprzęt doskonale wkomponowuje się we współczesną stylistykę agrarną.

 

Dodatkowo odwiedzający mieli okazję poznać zalety i cechy większości sztandarowych produktów firmy. Mowa w szczególności o ładowaczach czołowych, owijarkach czy rozrzutnikach. Oprócz możliwości oglądania urządzeń, klienci zyskali też szansę na profesjonalne i kompetentne doradztwo techniczne w zakresie odpowiedniego wyboru maszyn i akcesoriów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Metal-Fach w Bednarach zaprezentowało zmodernizowane maszyny BIZNES, Gospodarka - ​Bednary Agro Show 2016 to impreza organizowana już po raz 18. W tym roku odbyła się w dniach 23- 26 września.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy