BIZNES Gospodarka

MCKB po raz kolejny na targach EXPO REAL w Monachium

W dniach 6-8 października 2014 r. w Monachium odbędzie się XVII edycja największej imprezy dla firm z sektora nieruchomości i inwestycji EXPO REAL. Podczas targów zaprezentuje się łódzka firma budowlana

Data publikacji: 2014-09-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MCKB po raz kolejny na targach EXPO REAL w Monachium
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

W dniach 6-8 października 2014 r. w Monachium odbędzie się XVII edycja największej imprezy dla firm z sektora nieruchomości i inwestycji EXPO REAL. Podczas targów zaprezentuje się łódzka firma budowlana MCKB.

MCKB po raz kolejny na targach EXPO REAL w Monachium BIZNES, Gospodarka - W dniach 6-8 października 2014 r. w Monachium odbędzie się XVII edycja największej imprezy dla firm z sektora nieruchomości i inwestycji EXPO REAL. Podczas targów zaprezentuje się łódzka firma budowlana MCKB.

Firma MCKB po raz kolejny pojawi się na Międzynarodowych Targach Nieruchomości
i Inwestycji, tym razem na wspólnym stoisku z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną (Hala A2, Stoisko 020). Podczas zeszłorocznej edycji targów projekt rewitalizacji łódzkiej Fabryki Grohmana (będący siedzibą ŁSSE), którego generalnym wykonawcą była firma MCKB, zwyciężył w konkursie na najlepsze nieruchomości komercyjne.

– Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie branży nieruchomości w Europie – podkreśla Piotr Grabowicz, Prezes Zarządu MCKB. – Nasz udział w ubiegłorocznej edycji zakończył się spektakularnym sukcesem, ponieważ wystąpiliśmy w roli generalnego wykonawcy zwycięskiego projektu. W trakcie tegorocznych targów pragniemy zaprezentować potencjalnym kontrahentom, inwestorom i deweloperom, nasze portfolio projektowe i doświadczenie jako generalnego wykonawcy i branżowego eksperta, propagującego najwyższą jakość i nowoczesne rozwiązania oraz społeczną odpowiedzialność w budownictwie.  

Trzon oferty MCKB stanowi kompleksowe generalne wykonawstwo inwestycji przemysłowych (dla branży elektroenergetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej, medycznej czy metalowej) oraz logistycznych (takich jak centra dystrybucji i terminale). Firma posiada również doświadczenie w realizacji obiektów biurowych, których sztandarowym przykładem jest wspomniana Fabryka Grohmana. Do klientów MCKB należą światowe koncerny takiej jak ABB, Wilo, Volvo, Procter & Gamble, Takeda Pharma, 3M czy Segro.

Monachijskie targi EXPO REAL odbywają się od 1998 roku. Jest to największa, trzydniowa impreza B2B dla sektora nieruchomości i inwestycji. Co roku na terenie 64 tysięcy metrów kwadratowych swoje projekty, produkty i usługi przedstawia około 1700 wystawców. Wśród nich spotkać można m.in. deweloperów i inwestorów, banki inwestycyjne, firmy consultingowe, firmy budowlane, architektów, planistów, reprezentantów miast i regionów.

W targach bierze udział około 38 tysięcy uczestników z 71 krajów oraz 1100 przedstawicieli mediów.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji targów EXPO REAL można znaleźć pod adresem http://www.exporeal.net. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
MCKB po raz kolejny na targach EXPO REAL w Monachium BIZNES, Gospodarka - W dniach 6-8 października 2014 r. w Monachium odbędzie się XVII edycja największej imprezy dla firm z sektora nieruchomości i inwestycji EXPO REAL. Podczas targów zaprezentuje się łódzka firma budowlana MCKB.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy