BIZNES Gospodarka

Max Expo 2017 – jedyne takie targi w Polsce

Już 15. września w Karpaczu rozpoczynają się Targi Max Expo 2017. To prezentacja oferty innowacyjnych urządzeń międzynarodowych i polskich marek oraz przegląd najnowszych trendów w zakresie wzornictwa, akcesoriów oraz materiałów

Data publikacji: 2017-09-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Max Expo 2017 – jedyne takie targi w Polsce
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Już 15. września w Karpaczu rozpoczynają się Targi Max Expo 2017. To prezentacja oferty innowacyjnych urządzeń międzynarodowych i polskich marek oraz przegląd najnowszych trendów w zakresie wzornictwa, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych.

Max Expo 2017 - jedyne takie targi w Polsce BIZNES, Gospodarka - Już 15. września w Karpaczu rozpoczynają się Targi Max Expo 2017. To prezentacja oferty innowacyjnych urządzeń międzynarodowych i polskich marek oraz przegląd najnowszych trendów w zakresie wzornictwa, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych.

Trzy dni, ponad 1000 uczestników i ponad 70 wystawców – tak w skrócie zapowiada się największe w Polsce wydarzenie w branży mebli kuchennych, sprzętu AGD, RTV oraz IT. Już 15. września w Karpaczu rozpoczynają się Targi Max Expo 2017. To prezentacja oferty innowacyjnych urządzeń międzynarodowych i polskich marek oraz przegląd najnowszych trendów w zakresie wzornictwa, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych.

Prestiżowe wydarzenie skierowane jest do kluczowych na polskim rynku producentów, dystrybutorów, jak i projektantów. Poza ofertą mebli oraz sprzętów typowo kuchennych, wystawcy prezentować będą również małe urządzenia AGD i RTV, takie jak odtwarzacze muzyki, nawigacje samochodowe, odkurzacze, żelazka czy suszarki do włosów. Duży dział stanowią także multimedia: telewizory, telefony komórkowe, laptopy, konsole oraz akcesoria z nimi związane. To unikatowe i największe jak dotąd w Polsce połączenie w jednym miejscu kilku stref wyposażenia domu. Trzydniowe spotkanie B2B stanowi najlepszą okazję do prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz kierunków rozwoju kilku branż.

Centrum inspiracji i kontaktów biznesowych

Targi Max Expo 2017 organizowane są przez firmę Galicja Tomaszek, właściciela dwóch ogólnopolskich sieci – Max Elektro, oferującej sprzęt AGD/RTV oraz Max Kuchnie – salonów mebli kuchennych. Uczestnikami wydarzenia są zatem najważniejsze marki – światowi liderzy, będący jednocześnie partnerami handlowymi obu sieci. Poza prezentacją szerokiej gamy produktów i najnowocześniejszych rozwiązań, planowany jest również wykład prof. dr hab. Henryka Mruka pt. „Jak sprzedawać drogie kuchnie i obsługiwać wymagających klientów”. – Wydarzenie stanowi możliwość wymiany doświadczeń, konsultacji i poszerzenia wiedzy dla najważniejszych graczy biznesowych w obszarze projektowania nowoczesnej kuchni. To wyjątkowa edycja targów, podczas której podsumujemy 25 lat dynamicznego rozwoju Galicji Tomaszek. Zaprezentujemy także najnowszą strategię całej firmy, sukcesy marki Kernau oraz najnowszego projektu – marki Verle Kuchen. Jestem przekonana, że będzie to centrum najnowszych inspiracji oferowanych przez sieci Max Kuchnie i Max Elektro oraz okazja do zacieśnienia relacji biznesowych – mówi Ewa Tomaszek, prezes Galicja Tomaszek.

Atrakcyjna oprawa

O renomie wydarzenia świadczy udział wystawiających się firm – światowej klasy producentów, od lat wyznaczających trendy w zakresie wszelkiego rodzaju urządzeń gospodarstwa domowego, elektroniki oraz meblarstwa. Interesująco zapowiada się także stoisko, cieszącej się coraz większym uznaniem, polskiej marki Kernau – poza ciekawą formą prezentacji, jej przedstawiciele szykują premierę innowacyjnego i unikalnego na polskim rynku rozwiązania. Organizatorzy dołożyli również wszelkich starań, by zagwarantować uczestnikom przyjemne spędzenie czasu. Targi odbywają się w górskiej scenerii Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, posiadającego rozbudowaną strefę wypoczynku. Ekskluzywna przestrzeń wystawiennicza, prelekcje o tematyce biznesowej oraz dodatkowe atrakcje, takie jak koncert Ani Dąbrowskiej oraz zespołu Enej, z pewnością stanowić będą atrakcyjną oprawę całego wydarzenia.
 

Więcej szczegółów na stronie: www.maxexpo.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Max Expo 2017 - jedyne takie targi w Polsce BIZNES, Gospodarka - Już 15. września w Karpaczu rozpoczynają się Targi Max Expo 2017. To prezentacja oferty innowacyjnych urządzeń międzynarodowych i polskich marek oraz przegląd najnowszych trendów w zakresie wzornictwa, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy