BIZNES Przemysł

Leadec wygrywa kontrakt na kompleksowe usługi utrzymania technicznego

Firma Leadec podpisała kontrakt na kompleksową obsługę techniczną linii produkcyjnych i montażowych silników w nowym zakładzie w

Data publikacji: 2019-04-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Leadec wygrywa kontrakt na kompleksowe usługi utrzymania technicznego
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Firma Leadec podpisała kontrakt na kompleksową obsługę techniczną linii produkcyjnych i montażowych silników w nowym zakładzie w Jaworze.

Leadec wygrywa kontrakt na kompleksowe usługi utrzymania technicznego Przemysł, BIZNES - Firma Leadec podpisała kontrakt na kompleksową obsługę techniczną linii produkcyjnych i montażowych silników w nowym zakładzie w Jaworze.

W nowym zakładzie produkującym czterocylindrowe silniki benzynowe i Diesla do samochodów osobowych Mercedes-Benz znajdzie zatrudnienie około 1 000 pracowników. Będą wspierani przez ok. 220 pracowników Leadec, którzy będą odpowiadać za utrzymanie techniczne produkcji.

Leadec posiada wieloletnie doświadczenie w usługach wsparcia produkcji oraz jest odpowiedzialny za różne rodzaje serwisu technicznego świadczonego w ponad 30 zakładach produkujących silniki na całym świecie.

Firma Leadec już od 2017 r. współuczestniczy w projektowaniu nowego zakładu, tworząc m.in. koncepcję utrzymania technicznego infrastruktury produkcyjnej w zakładzie. Eksperci Leadec konsultują zarówno kwestie konstrukcji instalacji produkcyjnych, jak i uczestniczą w odbiorach końcowych maszyn. Leadec dysponuje olbrzymim know how w tym zakresie, zgromadzonym dzięki wieloletniej współpracy z zakładami Mercedesa na całym świecie, np. w Stuttgarcie, Tuscaloosa, Sindelfingen, Kecskemét i Pekinie.

„Nasz międzynarodowy zespół od samego początku odpowiadał za usługi inżynierskie w ramach doradztwa i produkcji. Ponieważ realizujemy już utrzymanie techniczne w zakładach Mercedesa w Kölleda i Pekinie, mogliśmy przenieść nasze doświadczenie bezpośrednio do Jawora. Zespół natychmiast przeszedł do zadań, przygotował pracowników do standardowych prac związanych z utrzymaniem technicznym oraz pomógł podczas uruchomienia i instalacji linii” – wyjaśnia Alexander Bonk, dyrektor Leadec Management Central Europe.

Dalsze informacje o firmie Leadec w Polsce:
www.leadec-services.com/poland/en

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Leadec wygrywa kontrakt na kompleksowe usługi utrzymania technicznego Przemysł, BIZNES - Firma Leadec podpisała kontrakt na kompleksową obsługę techniczną linii produkcyjnych i montażowych silników w nowym zakładzie w Jaworze.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy