BIZNES Przemysł

Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM

Data publikacji: 2017-06-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM Energooszczędne rozwiązania dedykowane przestrzeniom biurowym

Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM Przemysł, BIZNES - Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM Energooszczędne rozwiązania dedykowane przestrzeniom biurowym

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, zrealizowała dostawy opraw oświetleniowych do nowoczesnych biurowców w Katowicach i Warszawie. Inwestycje zostały w całości wykonane w technologii LED, która obniży koszty eksploatacji. Realizacje ES-SYSTEM wyróżnia zastosowanie najwyższej klasy opraw, charakteryzujących się odpowiednimi parametrami świetlnymi oraz wyjątkową estetyką wykonania.

 

─ W ES-SYSTEM oferujemy wysokiej jakości systemy oświetleniowe przeznaczone specjalnie do obiektów biurowych. Charakteryzują się one właściwą temperaturą barwową oraz strumieniem światła, które sprzyjają pracy wymagającej skupienia wzroku, a przez to pozytywnie wpływają na efektywność wykonywanych przez pracowników zadań. Nasze oprawy to także gwarancja trwałości i energooszczędności – mówi Rafał Gawrylak, Prezes Zarządu ES-SYSTEM.

 

TRUMPF rozświetlony LED-ami

 

ES-SYSTEM zrealizował dostawy oświetlenia dla firmy TRUMPF, światowego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii z zakresu obróbki blach i techniki laserowej. Grupa TRUMPF posiada nowoczesny, dwukondygnacyjny biurowiec przy ul. Połczyńskiej w Warszawie.

 

Do oświetlenia obiektu wykorzystano system S6000 LED, który pozwoli zmniejszyć o ok 60% koszty eksploatacji oraz dodatkowo podkreśla industrialne, minimalistyczne wnętrza biurowca.

 

─ W ES-SYSTEM proponujemy klientom nowoczesne oświetlenie LED-owe jako energooszczędny i trwalszy zamiennik klasycznych świetlówek, dzięki któremu w prosty sposób można obniżyć koszty eksploatacji budynków. Tym samym wymiana opraw na LED-owe może stanowić najprostszy gest przyjazny zarówno środowisku, jak i naszym portfelom, ponieważ mniej zużytej energii to niższe opłaty dla jej użytkownika – mówi prezes ES-SYSTEM.

 

Business Park w Katowicach z certyfikatem energooszczędności

 

Drugim odbiorcą opraw ES-SYSTEM przeznaczonych do przestrzeni biurowych był zespół biurowców Business Park w Katowicach. Nowoczesne oprawy dostarczono do trzeciego etapu inwestycji, w którym do użytku oddano największy, dziesięciokondygnacyjny biurowiec. Cały kompleks, z dużą dbałością o środowisko naturalne, został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM, tj. system oceny jakości oraz wpływu budynków na środowisko, będący jednym ze standardów w branży nieruchomości w Europie i na świecie.

 

W biurowcu zamontowano oprawy LED-owe CAMELEON MIDI 1 oraz COSMO LED. Nowoczesne wnętrza budynku podkreślone zostały systemem liniowym 4000 LED. Całość inwestycji wyposażono również w niezawodne oprawy awaryjne i kierunkowe, które zapewnią bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym w obiekcie.

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

ES-SYSTEM S.A.
T: +48 12 295 80 00
M: [email protected]

ES-SYSTEM S.A. to największa polska firma w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową, z własnymi zakładami produkcyjnymi, która wytycza kierunki rozwoju branży zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa. Strategia rozwoju Grupy zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM Przemysł, BIZNES - Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem od ES-SYSTEM Energooszczędne rozwiązania dedykowane przestrzeniom biurowym
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Gospodarka