BIZNES Infrastruktura

Klient wymaga. Również w windzie

Data publikacji: 2013-12-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Klient wymaga. Również w windzie
Kategoria: BIZNES, Infrastruktura

Rok 2013 okazał się rokiem wyzwań dla branży dźwigowej. Aby utrzymać silną pozycję na rynku, również w tym sektorze trzeba wprowadzać nowe technologie i rozwiązania.

Klient wymaga. Również w windzie BIZNES, Infrastruktura - Rok 2013 okazał się rokiem wyzwań dla branży dźwigowej. Aby utrzymać silną pozycję na rynku, również w tym sektorze trzeba wprowadzać nowe technologie i rozwiązania.

Producenci wind dostrzegają zmieniające się potrzeby konsumentów i starają się je zaspokajać. Zatrudniają coraz lepszych architektów odpowiedzialnych za wzornictwo kabin czy inżynierów zajmujących się energooszczędnością i rozwojem technologicznym urządzeń. Wszystko po to, by klient podróżował taniej, szybciej, bezpieczniej i bardziej komfortowo.

 

Dla przykładu szwajcarski Schindler wprowadził na rynek nowoczesną windę solarną oraz dźwig S 5500. Winda solarna oparta na modelu S 3300, którego odnowioną wersję również zaprezentowano w mijającym roku, w porównaniu z windami wyposażonymi w tradycyjne systemy napędowe pozwala na oszczędność do 50% energii w skali roku. Może być zasilana energią słoneczną, siecią elektryczną lub kombinacją obu tych źródeł energii. To pierwsze tego typu rozwiązanie w branży, które łączy zaawansowaną technologię z troską o środowisko. Inspiracją dla wykorzystania energii słonecznej bez wątpienia była dla Schindlera współpraca  przy projekcie naukowym Solar Impulse.

 

Model Schindler S 5500 reprezentuje zaś mobilność nowej generacji i najlepiej sprawdza się w budynkach komercyjnych. Idealnie dopasowuje się zarówno do funkcji budynku, jak i do architektury jego wnętrz. Dzięki dużej liczbie możliwych konfiguracji zapewnia optymalne wykorzystanie powierzchni budynku. Zasługą zastosowanych w dźwigu technologii jest redukcja ilości emitowanych przez urządzenie gazów cieplarnianych oraz bezszelestna praca. Winda wyróżnia się również dużą liczbą wariantów wystrojów – od funkcjonalnych, po te najbardziej wyszukane, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Klient wymaga. Również w windzie BIZNES, Infrastruktura - Rok 2013 okazał się rokiem wyzwań dla branży dźwigowej. Aby utrzymać silną pozycję na rynku, również w tym sektorze trzeba wprowadzać nowe technologie i rozwiązania.
Hashtagi: #BIZNES #Infrastruktura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport