BIZNES Gospodarka

KAN z godłem „Teraz Polska”

Białostocka spółka KAN otrzymała godło „Teraz Polska”. Firmę uhonorowano za jej flagowy produkt - System KAN-therm Press

Data publikacji: 2014-07-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KAN z godłem „Teraz Polska”
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Białostocka spółka KAN otrzymała godło „Teraz Polska”. Firmę uhonorowano za jej flagowy produkt – System KAN-therm Press LBP.

KAN z godłem „Teraz Polska” BIZNES, Gospodarka - Białostocka spółka KAN otrzymała godło „Teraz Polska”. Firmę uhonorowano za jej flagowy produkt - System KAN-therm Press LBP.

 

Białostocka spółka KAN otrzymała godło „Teraz Polska”. Firmę uhonorowano za jej flagowy produkt – System KAN-therm Press LBP. Była to XXIV edycja tego prestiżowego konkursu, w którym nagradzane są wyróżniające się polskie produkty, usługi, innowacyjne przedsięwzięcia oraz samorządy.

– Przyznanie Godła „Teraz Polska” to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że nasze wysiłki i praca w celu spełnienia najwyższych wymagań jakościowych zostały dostrzeżone. Wyróżnienie chciałbym zadedykować przede wszystkim naszym pracownikom, bowiem to ich zaangażowanie zadecydowało o ostatecznym sukcesie – powiedział Jerzy Kaczan, Prezes Zarządu KAN.

Nagrodzony System KAN-therm Press LBP to nowoczesny, kompletny system instalacyjny składający się z rur polietylenowych wielowarstwowych oraz kształtek z tworzywa PPSU lub mosiężnych o zakresie średnic O 16-63 mm. Produkt przeznaczony jest do wewnętrznych instalacji wodociągowych, instalacji centralnego ogrzewania lub chłodzenia, ciepła technologicznego i instalacji przemysłowych (np. sprężonego powietrza).

Tegoroczna uroczystość wręczenia statuetek „Teraz Polska” i „Wybitny Polak” oraz wyróżnień honorowych odbyła się 9 czerwca br. podczas wieczornej Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim w Warszawie. W XXIV edycji konkursu nagrody przyznawano w kategoriach Produkt, Usługa, Innowacyjne przedsięwzięcia i Samorządy.

Jak podkreślano podczas ceremonii wręczenia nagród, kluczem do rozwoju polskiej przedsiębiorczości były pozytywne zmiany w gospodarce, które dokonały się 25 lat temu. Wyróżnienie uznać zatem należy za wyraz uznania dla całokształtu działań spółki.

– Godło „Teraz Polska” bez wątpienia stanowi istotne wsparcie dla uhonorowanych podmiotów. Wysoka rozpoznawalność, powszechny szacunek oraz siła rynkowa nagrody, która stała się marką samą w sobie, wzmacnia konkurencyjność oraz pozytywnie wpływa na dalsze losy laureatów, stając się ważnym symbolem promującym i wyróżniającym firmę – dodał prezes KAN.

W skład kapituły konkursowej wchodzi łącznie 30 osób – uznanych autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego, powoływanych przez fundatorów oraz Patrona Honorowego. Przewodniczącym Kapituły jest prof. Michał Kleiber, Prezes Polskiej Akademii Nauk.

Tytuły „Wybitnego Polaka” otrzymały zaś osoby, których sukcesy zawodowe i pozycja społeczna przyczyniają się do promocji Polski na świecie. Wśród nich znaleźli się Marek Belka, Janusz Lewandowski oraz Andrzej Wajda.

Co ciekawe, to nie pierwsze wyróżnienie firmy KAN. Wcześniej doceniono unikalne rozwiązania Systemu KAN-therm przyznając spółce szereg prestiżowych nagród, w tym m.in. „Złotego Instalatora” w konkursie organizowanym przez redakcję miesięcznika „Polski Instalator” oraz Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji czy „Złote Godło” w programie Najwyższa Jakość Quality International lub tytuł „Systemu Instalacyjnego roku” w konkursie przyznanym przez czytelników branżowego miesięcznika „Systemy Instalacyjne”.

– Tego typu wyróżnienia pokazują, że kierunek, który dawno temu obraliśmy, nasz nacisk na jakość i udoskonalenie oferty, okazał się słuszny. To, że nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno wśród niezależnych ekspertów jak i naszych klientów, jeszcze mocniej motywuje nas do działania – podsumował reprezentant białostockiej firmy.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KAN z godłem „Teraz Polska” BIZNES, Gospodarka - Białostocka spółka KAN otrzymała godło „Teraz Polska”. Firmę uhonorowano za jej flagowy produkt - System KAN-therm Press LBP.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy