BIZNES Gospodarka

Kabina w komplecie od SANPLAST SA

Data publikacji: 2017-07-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kabina w komplecie od SANPLAST SA
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej sam w sobie nie jest łatwy, a należy jeszcze pamiętać o dobraniu do niej odpowiedniego brodzika.

Kabina w komplecie od SANPLAST SA BIZNES, Gospodarka - Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej sam w sobie nie jest łatwy, a należy jeszcze pamiętać o dobraniu do niej odpowiedniego brodzika.

Szeroki wybór dostępnych na rynku produktów czasem to ułatwia, a czasem sprawia, że jeszcze ciężej zdecydować się na ten najodpowiedniejszy. Rozwiązaniem jest kupno dopasowanego zestawu prysznicowego marki SANPLAST.

Brakuje Ci czasu na dobór odpowiednich elementów łazienki? W ofercie Sanplast znaleźć można kabiny i brodziki w różnym przedziale cenowym jak również w wielu wymiarach. Jedno jest jednak pewne – elementy prysznica pochodzące od jednego producenta zawsze pasują do siebie jak ulał. Aby elementy prysznica pasowały do siebie także stylistycznie, warto postawić na brodziki i kabinę z tej samej kolekcji. Kompletne, czterościenne kabiny prysznicowe KCKN, KCKP4, KCDJ, KCDJwn czy KCD2 serii Classic II to doskonała propozycja dla miłośników kąpieli pod prysznicem. Jest to kompletne i w pełni funkcjonalne miejsce do kąpieli pod prysznicem. Łatwość montażu oraz dostępność wszelkich elementów do wyposażenia kabiny to jej cechy charakterystyczne. Wsystkie ściany i drzwi kabiny zostały wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect w standardzie. Przednia część kabiny to szkło transparente, natomiast tylne ściany wykonane są z białego szkła, dzięki temu możemy  dopasować kabiny do każdego wnętrza łazienki. W standardzie kabiny zawierają deszczownicę, słuchawkę prysznicową, baterie termostatyczną oraz półeczkę na przybory toaletowe. Brodzik, obudowa, stelaż oraz syfon w komplecie stanowią doskonałe uzupełnienie kabiny i tworzą z nią harmonijną całość zapewniającą idealne miejsce do kąpieli dla każdego.

Dla zwolenników klasycznych rozwiązań prysznicowych są rozwiązania linii TX.  Znajdziemy wśród nich komplety w różnych kształtach: kwadratowe, półokrągłe oraz narożne asymetryczne. Kabiny TX to tradycyjne rozwiązania sprawdzające się świetnie w codziennym użytkowaniu. Możemy wybierać pośród modeli z brodzikami 5 cm jak i głębokimi na 25 cm, dzięki czemu z pewnością dopasujemy je do naszych potrzeb.

„Komplety to rozwiązanie bardzo wygodne i najczęściej atrakcyjniejsze cenowo dla Klienta. Warto pamiętać, że kupując kabinę w zestawie z brodzikiem mamy pewność, że ich montaż nie sprawi żadnych problemów oraz że będą pasować do siebie doskonale, efektownie prezentując się w naszej łazience. Jeśli nie zdecydujemy się na takie kompaktowe zestawienia – pamiętajmy o tym, aby najlepiej kupować poszczególne składowe u jednego producenta. Mamy wtedy gwarancję, że wszystkie elementy będą do siebie pasowały i będą stanowić spójną całość.” – komentuje Robert Rachowski – Product Manager Sanplast SA.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kabina w komplecie od SANPLAST SA BIZNES, Gospodarka - Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej sam w sobie nie jest łatwy, a należy jeszcze pamiętać o dobraniu do niej odpowiedniego brodzika.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Transport