BIZNES Przemysł

Hettich on Tour – zobaczyć, dotknąć, zamontować

Hettich on Tour to unikalna forma prezentacji nowości produktowych dla producentów mebli, podczas której mobilny showroom odwiedza kilkanaście miast w Polsce przyciągając rzesze

Data publikacji: 2017-06-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Hettich on Tour – zobaczyć, dotknąć, zamontować
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Hettich on Tour to unikalna forma prezentacji nowości produktowych dla producentów mebli, podczas której mobilny showroom odwiedza kilkanaście miast w Polsce przyciągając rzesze stolarzy.

Hettich on Tour - zobaczyć, dotknąć, zamontować Przemysł, BIZNES - Hettich on Tour to unikalna forma prezentacji nowości produktowych dla producentów mebli, podczas której mobilny showroom odwiedza kilkanaście miast w Polsce przyciągając rzesze stolarzy.

W ramach Hettich on Tour mobilny showroom z nowościami dla stolarzy odwiedził już 9 miast północnej Polski, przemierzając od Gorzowa Wielkopolskiego po Białystok i wyruszył przez Siedlce i Lublin na południe kraju, gdzie jeszcze do 28 czerwca umożliwi uczestnikom otwarcie szafek i szuflad poruszanych unikalną techniką Hettich.

 

Hettich on Tour to unikalna forma prezentacji nowości produktowych dla producentów mebli, podczas której mobilny showroom odwiedza kilkanaście miast w Polsce przyciągając rzesze stolarzy. Otwierając szafki i szuflady zabudowy meblowej, ukrytej we wnętrzu ciężarówki, odwiedzający nie tylko widzą, ale przede wszystkim odczuwają jak działa technika meblowa Hettich.

– Pokazujemy pełen przekrój różnych rozwiązań, które są unikalne na polskim rynku i to właśnie najbardziej przyciąga uwagę stolarzy, którzy chcą się wyróżnić od konkurentów – zapewnia Joanna Nowak z Hettich Polska.

 

Szafki dolne

Zabudowę traka można zacząć zwiedzać od "kuchni", gdzie w szafkach dolnych zamontowano komfortowe szuflady InnoTech Atira oraz ArciTech prezentując ich główne walory: modny design i różnorodną kolorystykę, zróżnicowane wykończenie boków oraz liczne opcje organizerów zmieniających ich funkcję.

– Najważniejsze jednak, by poczuć różnicę podczas otwierania i zamykania. Dzięki naszym unikalnym prowadnicom szuflady przesuwają się delikatne i równomierne – mówi Joanna Nowak. – Stolarze także chętnie sprawdzają łatwość, z jaką szufladę wypina się z prowadnic czy demontuje front, bo to ogromny atut naszych rozwiązań, nie wymagających do tej czynności żadnych narzędzi.

Premierą na tegorocznym Hettich on Tour jest prowadnica Quadro do szuflad drewnianych o grubości oskrzyni do 19 mm, która pozwala zastosować wygodne szuflady z opcją Push to open i pełnym wysuwem nie tylko w kuchni, ale również meblach salonowych czy sypialni.

– Pomimo tak wielu udogodnień, ciche domykanie Silent System czy opcja Push to open są w naszych okuciach zupełnie niewidoczne – mówi Joanna Nowak. – Dotyczy to również zaskakującego systemu Easys, który dzięki elektrycznemu wspomaganiu pozwala na otwieranie opcją Push to open nawet lodówek ukrytych w zabudowie. Front takiej zabudowy może wyglądać dokładnie tak samo jak fronty innych szafek i szuflad, bo Easys nie wymaga stosowania uchwytów.

 

Szafki górne

W szafkach górnych zabudowy kuchennej pokazano różne opcje zamykania frontów – bardzo wygodny system SlideLine M do wpuszczanych drzwi przesuwnych oraz zawiasy Sensys do cienkich frontów o grubości zaledwie 10 mm. Obie propozycje doskonale wpisują się w trend "odchudzania" mebli, zmniejszania ich ciężaru (ważne w transporcie) i gabarytów, co jest coraz bardziej istotne w małych pomieszczeniach kuchennych. Do tego trend "przesuwania" jest numerem 1 zarówno wśród projektantów, jak i samych klientów, a okucia SlideLine M oraz Sensys doskonale się w niego wpisują.

Kolekcję rozwiązań prezentowaną w mobilnym showroomie uzupełnia system do drzwi składanych WingLine 780, które w prosty sposób montuje się w korpusie szafki kuchennej czy łazienkowej z lustrem. To doskonała alternatywa do wąskich pomieszczeń, gdzie przestrzeń nie pozwala na stosowanie frontów rozwieranych.

W drugiej części showroomu stolarze mogli zobaczyć najnowszą propozycję dla dużych frontów składanych – okucia WingLine L. Ich atutem jest opcja otwierania poprzez naciśnięcie frontu (Push to Move).

– Stolarze podczas Hettich on Tour byli bardzo zainteresowani tym rozwiązaniem, będzie ono dostępne w naszym kraju już jesienią w wielu hurtowniach w całej Polsce – zapowiada Joanna Nowak.

Wciąż ogromną popularnością cieszą się meble z frontami przesuwnymi. W mobilnym showroomie można było z bliska zobaczyć jak działają innowacyjne systemy drzwi przesuwnych na okuciach TopLine L czy InLine XL do dużych szaf i garderób, jak i SysLine S dedykowany mniejszym szafkom czy meblom biurowym. Dzięki zastosowaniu przeszklonych frontów zwiedzający wnętrze ciężarówki mogli odkryć tajemnicę delikatnego i bezgłośnego przesuwania frontów na okuciach klasy premium.

– Trudno to opisać słowami, natomiast warto zobaczyć i samodzielnie przetestować system do drzwi przesuwnych InLine XL, który sprawia, że po zamknięciu fronty ustawiają się w jednym torze – mówi Aleksandra Wierycho, przedstawiciel handlowy Hettich Polska. – To koniecznie trzeba zobaczyć na żywo!

Na trasie Hettich on Tour w czerwcu znajdzie się hurtownia Mikomax w Łodzi, Valcomp w Warszawie, a następnie DIM w Rzeszowie, GrassHopper w Kalwarii Zebrzydowskiej, Drewdud w Mielcu, Rejs w Bralinie, Belmeb w Izdebniku, Rudex w Częstochowie oraz Belmeb w Tychach. Część hurtowni po raz pierwszy dołączyło do cieszącej się dużą popularnością wśród stolarzy imprezy.

– Premierowo zaparkowaliśmy naszym mobilnym showroomem m.in. w Bydgoszczy na terenie hurtowni Rachwał, gdzie nasze systemy obejrzało ponad 200 osób – wspomina Joanna Nowak.

– Atrakcyjna forma prezentacji rozwiązań technicznych Hettich w gotowych meblach przemawia nie tylko do stolarzy, ale też do klientów indywidualnych, których tu zaprosiliśmy – mówi Krzysztof Rachwał, właściciel hurtowni. – Podoba mi się też pomysł edukowania i integrowania stolarzy poprzez konkursy organizowane przez Hettich.

Podczas każdego eventu na trasie Hettich on Tour oprócz pokazów jest również poczęstunek oraz okazja do zabawy podczas II Mistrzostw Stolarzy w Łatwym Montażu, w ramach których uczestnicy mogą wykazać się swoją sprawnością podczas montażu szuflad Hettich, a ten kto wykona to najszybciej wygrywa zagłębiarkę firmy Festool. Osoba z najlepszym wynikiem w całej Polsce wygra wakacje marzeń dla siebie i osoby towarzyszącej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hettich on Tour - zobaczyć, dotknąć, zamontować Przemysł, BIZNES - Hettich on Tour to unikalna forma prezentacji nowości produktowych dla producentów mebli, podczas której mobilny showroom odwiedza kilkanaście miast w Polsce przyciągając rzesze stolarzy.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy