BIZNES Gospodarka

Grodno uruchomiło nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu

Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, uruchomiła nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu. To już siódma placówka otwarta w tym roku

Data publikacji: 2014-11-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Grodno uruchomiło nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, uruchomiła nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu. To już siódma placówka otwarta w tym roku obrotowym.

Grodno uruchomiło nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu BIZNES, Gospodarka - Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, uruchomiła nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu. To już siódma placówka otwarta w tym roku obrotowym.

Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, uruchomiła nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu. To już siódma placówka otwarta w tym roku obrotowym. W planach na bieżący rok obrotowy zakładano uruchomienie pięciu punktów. Nowy oddział we Wrocławiu to już druga lokalizacja w stolicy Dolnego Śląska. Aktualnie Grodno posiada 43 punkty sprzedaży.

– Otwierając kolejny, siódmy już punkt sprzedaży, tym razem we Wrocławiu, przekroczyliśmy zakładane plany rozbudowy sieci sprzedaży na ten rok o dwie placówki. Bardzo nas to cieszy, ponieważ dynamiczny rozwój sieci punktów dystrybucyjnych to jeden z naszych głównych celów strategicznych – poinformował Andrzej Jurczak, prezes zarządu Grodno SA.

Zgodnie ze strategią spółka planuje rozwój sieci sprzedaży o 10 punktów w latach 2014-2016. W bieżącym roku obrotowym otworzono już siedem nowych placówek handlowych: w Sosnowcu, Zielonej Górze, Kielcach, Wrocławiu, pozostałe lokalizacje uruchomiono w woj. mazowieckim: w Radomiu, Mińsku Mazowieckim i Warszawie.

– Będziemy kontynuować działania zmierzające do zwiększenia naszej obecności w województwach zachodnich oraz południowych – powiedział Andrzej Jurczak. – Widzimy duży potencjał wzrostu w tych rejonach Polski – dodał prezes zarządu Grodno SA.

Giełdowa spółka posiada obecnie 43 punkty sprzedaży zlokalizowane w kluczowych polskich miastach m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Najintensywniej Grodno działa w województwie mazowieckim, gdzie od wielu lat jest liderem z 18 punktami dystrybucyjnymi. Punkty sprzedaży zaopatrywane są z nowoczesnego centrum magazynowego zlokalizowanego w Małopolu pod Warszawą.

 

 

Dodatkowe informacje o spółce Grodno SA:

Grodno SA to jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, oferujący ponad 130 tys. towarów krajowych i międzynarodowych producentów oraz produkty pod marką własną Luno. W ramach wartości dodanej dla klientów, spółka świadczy specjalistyczne usługi doradztwa i audytów energetycznych i oświetleniowych oraz usługi z obszaru projektów fotowoltaicznych. Klientami spółki są firmy zajmujące się instalacją elektryczną, przemysł (służby utrzymania ruchu, firmy z branży przemysłowej), dystrybucją (hurtownie i sklepy), obiekty wielkopowierzchniowe (magazyny, sieci handlowe, biurowce, hotele), jak i klienci detaliczni.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Grodno uruchomiło nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu BIZNES, Gospodarka - Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, uruchomiła nowy punkt sprzedaży we Wrocławiu. To już siódma placówka otwarta w tym roku obrotowym.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy