BIZNES Przemysł

GRODNO POWIĘKSZA SIEĆ SPRZEDAŻY POPRZEZ FRANCZYZĘ

W dniu 23 kwietnia br. Grodno SA – jeden z czołowych dystrybutorów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce – podpisało pierwszą umowę na zasadzie franczyzy. W 2015 roku Spółka planuje pozyskanie ok. 20 partnerów

Data publikacji: 2015-04-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: GRODNO POWIĘKSZA SIEĆ SPRZEDAŻY POPRZEZ FRANCZYZĘ
Kategoria: Przemysł, BIZNES

W dniu 23 kwietnia br. Grodno SA – jeden z czołowych dystrybutorów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce – podpisało pierwszą umowę na zasadzie franczyzy. W 2015 roku Spółka planuje pozyskanie ok. 20 partnerów franczyzowych.

GRODNO POWIĘKSZA SIEĆ SPRZEDAŻY POPRZEZ FRANCZYZĘ Przemysł, BIZNES - W dniu 23 kwietnia br. Grodno SA – jeden z czołowych dystrybutorów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce – podpisało pierwszą umowę na zasadzie franczyzy. W 2015 roku Spółka planuje pozyskanie ok. 20 partnerów franczyzowych.

Warszawa, 24 kwietnia 2015 roku

Informacja prasowa

 

GRODNO POWIĘKSZA SIEĆ SPRZEDAŻY POPRZEZ FRANCZYZĘ

 

W dniu 23 kwietnia br. Grodno SA – jeden z czołowych dystrybutorów elektrotechnicznych
i oświetleniowych w Polsce – podpisało pierwszą umowę na zasadzie franczyzy. W 2015 roku Spółka planuje pozyskanie ok. 20 partnerów franczyzowych. Obecnie, łącznie z pierwszym oddziałem franczyzowym, sieć sprzedaży Grodna liczy 45 oddziałów w całej Polsce.

23 kwietnia br. Grodno SA podpisało pierwszą umowę franczyzową – z firmą APE IMPULS Sp. J. z Zielonki pod Warszawą. Model franczyzowy oparty jest na autorskim rozwiązaniu informatycznym pozwalającym niezależnym przedsiębiorstwom realizować ich cele biznesowe w ramach grupy Grodno. Umowa zakłada sprzedaż produktów dostępnych w sieci Grodno przy wykorzystaniu identyfikacji wizualnej Grodna.

W ciągu 25 lat działalności stworzyliśmy Spółkę, która jest w branży dobrze znana i ceniona – dzięki temu dziś możemy rozszerzać naszą sieć sprzedaży zarówno organicznie, jak i poprzez franczyzę – mówi Andrzej Jurczak, prezes zarządu Grodno SA. Widzimy duże zainteresowanie współpracą w tym modelu biznesowym, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwinięcie oferty franczyzowej – dodaje Andrzej Jurczak.

Współpraca z Grodnem to współpraca z wiarygodnym partnerem o dużej sile rynkowej. Dzięki zapleczu logistycznemu, wiedzy branżowej i ofercie Grodna poszerzymy asortyment i zapewnimy szybkość dostaw dla klientów. Mam nadzieję, że w krótkim czasie przełoży się to na zyski – mówi Jacek Sasin, prezes zarządu APE IMPULS Sp. J.

W bieżącym roku obrotowym 2015/2016 Grodno planuje uruchomienie ok. 20 oddziałów na zasadzie franczyzy. W ubiegłym roku obrotowym Grodno otworzyło 7 nowych oddziałów sprzedaży poprzez rozwój organiczny oraz przejęło spółkę prowadzącą działalność pod firmą Elektromag. Przejęcie wzmocniło Grodno w perspektywicznym segmencie przemysłowym, który ma stanowić 15% sprzedaży do końca roku obrotowego 2015/2016. Obecnie sieć dystrybucji Grodna liczy 45 oddziałów zlokalizowanych w kluczowych miastach w Polsce.

 

KONTAKT DLA PRASY

Agnieszka Grothe

E-mail: [email protected]a.com.pl

Tel. +48 509 61 88 99

INFORMACJE O SPÓŁCE GRODNO SA

Grodno SA to jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, oferujący ponad 130 tys. towarów krajowych i międzynarodowych producentów oraz produkty pod marką własną Luno. Ofertę Grodna wyróżnia kompleksowy, stale poszerzany asortyment, m.in. obejmujący rozwiązania z sektora automatyki, fotowoltaiki, oświetlenia oraz klimatyzacji. Spółka świadczy doradztwo i usługi specjalistyczne – przeprowadza audyty energetyczne i oświetleniowe. Klientami Grodna są firmy zajmujące się instalacją elektryczną, przemysłowe (służby utrzymania ruchu, zakłady produkcyjne), dystrybucją (hurtownie, sklepy, składy budowlane), obiekty wielkopowierzchniowe (magazyny, sieci handlowe, biurowce, hotele) oraz klienci indywidualni. Sieć dystrybucyjna Grodna obejmuje 45 punktów sprzedaży zlokalizowanych w kluczowych miastach na terenie kraju, w tym w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu oraz Centrum Dystrybucji w Małopolu koło Warszawy. Spółka należy do grupy dystrybutorów elektrotechnicznych FEGIME Polska. W 2015 roku Grodno obchodzi 25-lecie działalności. Więcej informacji na www.grodno.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
GRODNO POWIĘKSZA SIEĆ SPRZEDAŻY POPRZEZ FRANCZYZĘ Przemysł, BIZNES - W dniu 23 kwietnia br. Grodno SA – jeden z czołowych dystrybutorów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce – podpisało pierwszą umowę na zasadzie franczyzy. W 2015 roku Spółka planuje pozyskanie ok. 20 partnerów franczyzowych.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy