BIZNES Transport

Gdańsk – Berlin Sprawdź Specjalną Ofertę PolskiBus.com!

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i prośbom, które otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 27 lutego wprowadzamy połączenie skomunikowane, dzięki któremu będzie można podróżować pomiędzy Gdańskiem a Berlinem

Data publikacji: 2015-02-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gdańsk – Berlin Sprawdź Specjalną Ofertę PolskiBus.com!
Kategoria: Transport, BIZNES

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i prośbom, które otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 27 lutego wprowadzamy połączenie skomunikowane, dzięki któremu będzie można podróżować pomiędzy Gdańskiem a Berlinem .

Gdańsk – Berlin Sprawdź Specjalną Ofertę PolskiBus.com! Transport, BIZNES - Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i prośbom, które otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 27 lutego wprowadzamy połączenie skomunikowane, dzięki któremu będzie można podróżować pomiędzy Gdańskiem a Berlinem .

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i prośbom, które otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 27 lutego wprowadzamy połączenie skomunikowane, dzięki któremu będzie można podróżować pomiędzy Gdańskiem a Berlinem na pokładach komfortowych autokarów PolskiBus.com. Planując podróż pomiędzy tymi wspaniałymi miastami każdy z pasażerów, wykonując jedną transakcję, będzie miał możliwość skorzystania z naszych usług w stałej i niezwykle atrakcyjnej cenie, wynoszącej 70 zł (wraz z opłatą rezerwacyjną)! Bilety już od dziś można rezerwować za pośrednictwem www.polskibus.com.

Nowa propozycja PolskiBus.com umożliwia pasażerom podróż pomiędzy Gdańskiem a Berlinem bez konieczności przesiadania się. Połączenie skomunikowane będzie realizowane w ramach linii P13 oraz P3. Zamówienie biletów przez stronę internetową www.polskibus.com odbywa się na dotychczasowych zasadach. Wystarczy w wyszukiwarce wybrać podróż na trasie Gdańsk – Berlin, interesującą datęi wyszukać dostępne połączenie. Podczas jednej transakcji każdy pasażer otrzyma potwierdzenie z numerem rezerwacji oraz dwa bilety na podróż na trasie P13 (na odcinku Gdańsk – Poznań) oraz P3 (na odcinku Poznań – Berlin).

Jest to idealna propozycja dla osób chcących spędzić niezapomniany weekend w stolicy Niemiec. Wyjazd z Gdańska, z Dworca PKS przy ulicy 3 Maja 12 odbywa się o godzinie 7:30, by już o 17:30 znaleźć się w centrum Berlina. Podróż powrotna odbywa się kursem wieczornym – wyjazd z Berlina z przystanku ZOB Masurenallee 4-6 o godzinie 19:30 i przyjazdem do Gdańska o 5:15.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym Pasażerom nową propozycję, która za pośrednictwem jednej transakcji umożliwia podróżowanie pomiędzy Gdańskiem i Berlinem na pokładach naszych czerwonych, komfortowych autokarów. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną i stałą cenę biletów, które już teraz są dostępne na naszej stronie internetowej. Dodatkowym atutem podróży z PolskiBus.com jest bezpłatny poczęstunek, który otrzyma każdy z pasażerów. Zapraszamy do planowania podróży!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, uchylne skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Dodatkowo każdy pasażer na pokładzie autokaru otrzyma bezpłatny poczęstunek. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gdańsk – Berlin Sprawdź Specjalną Ofertę PolskiBus.com! Transport, BIZNES - Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i prośbom, które otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 27 lutego wprowadzamy połączenie skomunikowane, dzięki któremu będzie można podróżować pomiędzy Gdańskiem a Berlinem .
Hashtagi: #Transport #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy