BIZNES Gospodarka

Gala Liderów Rynku Stolarki ponownie na Warsaw Build

Data publikacji: 2014-04-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gala Liderów Rynku Stolarki ponownie na Warsaw Build
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Gala Liderów Rynku Stolarki 2014 odbędzie się podczas targów Warsaw Build organizowanych przez firmę Lentewenc.

Gala Liderów Rynku Stolarki ponownie na Warsaw Build BIZNES, Gospodarka - Gala Liderów Rynku Stolarki 2014 odbędzie się podczas targów Warsaw Build organizowanych przez firmę Lentewenc.

O tym, czy firma ma szansę zdobyć wysoką pozycję na rynku i ją utrzymać decyduje wybór konsumentów. Celem Gali Liderów Rynku Stolarki jest wyróżnienie tych firm, które w segmencie produkcji okien i drzwi odnotowały najwyższą sprzedaż. Podstawą wyłonienia zwycięzców jest zestawiany przez Centrum Analiz Branżowych ranking firm według ich wyników sprzedażowych osiągniętych w minionym roku.

„And the winner is…”

W roku 2013 Liderami Rynku Stolarki okazały się takie firmy, jak m.in.: VELUX, DRUTEX, Aluprof, DLH, MFO czy Teknos.

„Można powiedzieć, że o byciu Liderem w danym segmencie decydują klienci danej firmy, kupując w mniejszym lub większym stopniu jej produkty i w ten sposób tworząc jej wynik sprzedażowy. Inne czynniki nie mają znaczenia.” – mówi Robert Klos z Centrum Analiz Branżowych.

Nie ma zatem zgłoszeń ani jury – zwycięzcy wyznaczani są w sposób obiektywny, o wyniku decydują liczby. Najlepsze przedsiębiorstwa są wyróżnione podczas uroczystej Gali, która już drugi raz z rzędu odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build.

Najwięksi gracze branżowi w jednym miejscu

Gala jest jednocześnie spotkaniem Klubu Forum 100 – szefów stu największych firm z branży stolarki budowlanej. Z tego względu ceremonia wręczenia nagród będzie poprzedzona prezentacją wyników branży w I połowie bieżącego roku oraz prognoz na kolejne lata.

Branżowe święto

Uroczystość wyłonienia Liderów to nie jedyne wydarzenie dla branży stolarki, które odbędzie się podczas Warsaw Build. Od 18 do 20 września montażyści będą mieli okazję wziąć udział w III Ogólnopolskim Pikniku Montażowym, natomiast producenci mogą się spodziewać rozwiązania konkursu na najlepszy design drzwi i okien pt. „Diament Stolarki”.

Szczegóły tych i innych wydarzeń ogłoszone będą już wkrótce.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2014

18-20 września 2014
Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

www.warsawbuild.pl

 Firma Lentewenc Sp. z o.o. jest częścią ITE Group – jednego z wiodących w Europie  organizatorów targów i konferencji B2B. Działalność firmy skupia się na kluczowych dla polskiej gospodarki sektorach takich jak: budownictwo, transport i logistyka, opieka zdrowotna oraz przemysł spożywczy. Lentewenc Sp. z o.o. tworzy na polskim rynku nową jakość a także przynosi innowacyjne rozwiązania.

 Firma ITE Group plc. została utworzona w 1991 r. i jest przodującym organizatorem międzynarodowych targów branżowych i konferencji. Firma posiada 30 biur w 21 krajach na świecie. ITE organizuje ponad 230 imprez targowych rocznie, z których wiele jest znaczącymi wydarzeniami w branży.

Kontakt prasowy:

Małgorzata Kurczak

KLAXON Communications

tel. 22 216 99 12

ul. Górczewska 216, lok. 403

01-460 Warszawa, Polska

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gala Liderów Rynku Stolarki ponownie na Warsaw Build BIZNES, Gospodarka - Gala Liderów Rynku Stolarki 2014 odbędzie się podczas targów Warsaw Build organizowanych przez firmę Lentewenc.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES