BIZNES Gospodarka

Firma Chemours otwiera najnowocześniejszą fabrykę powłok Teflon™ w Chinach

Nowoczesny zakład będzie dostarczał wysokiej jakości powłoki Teflon™ w regionie Azji i

Data publikacji: 2016-08-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Firma Chemours otwiera najnowocześniejszą fabrykę powłok Teflon™ w Chinach
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Nowoczesny zakład będzie dostarczał wysokiej jakości powłoki Teflon™ w regionie Azji i Pacyfiku

Firma Chemours otwiera najnowocześniejszą fabrykę powłok Teflon™ w Chinach BIZNES, Gospodarka - Nowoczesny zakład będzie dostarczał wysokiej jakości powłoki Teflon™ w regionie Azji i Pacyfiku

SZANGHAJ, Chiny, 27 sierpnia 2016 r. – Chemours, firma z branży chemicznej o globalnym zasięgu
i wiodącej pozycji na rynkach technologii tytanowej, produktów fluorowych oraz środków chemicznych (notowana na NYSE jako CC), ogłosiła otwarcie najnowocześniejszej fabryki powłok  Teflon™ w zakładzie Chemours’ Changshu Works w Changshu w prowincji Jiangsu w Chinach.

Firma Chemours zainwestowała w ten najnowocześniejszy zakład 15 milionów dolarów. Jego funkcjonowanie przyczyni się  do dalszego ulepszania i rozwoju produkcji. Zapewni także Chinom oraz regionowi Azji i Pacyfiku pewne źródło wysokiej jakości powłok Teflon™ zarówno do celów przemysłowych, jak i konsumenckich.

Changshu Works stanie się bazą produkcyjną w Chinach oraz światowej klasy centrum produkcji powłok Teflon™, co umożliwi firmie Chemours kontynuację wysiłków związanych z rozwojem produktów przeznaczonych na szybko rozwijający się rynek chiński i inne części Azji.

„Marka Teflon™ cieszy się zaufaniem na całym świecie, a nasza nowa fabryka wyposażona jest
w rozwiązania technologiczne, które pozwalają spełniać wysokie oczekiwania dotyczące standaryzacji produkcji”. – powiedział Jeff Jirak, global business director w Chemours Fluoropolymers. “W Changshu będziemy mogli wykorzystać istniejącą infrastrukturę, aby uzyskać większą elastyczność w opracowywaniu nowych formuł dyspersyjnych PTFE, dostosowanych bezpośrednio do potrzeb naszych klientów”.

Nowy zakład wzmocni obecność firmy Chemours w Chinach, gdzie już dziś znajduje się centrum badawczo-rozwojowe nowych powłok oraz laboratorium obsługi technicznej w Szanghaju. Obiekt ten został otwarty wcześniej w 2016 roku. Służy nie tylko jako centrum rozwoju nowych powłok, ale ma również obsługiwać zamówienia klientów w Chinach i całej Azji.

„Rozwijamy potencjał produkcyjny oraz doskonalimy właściwości naszych produktów, po to by pomóc naszym klientom na rynku Azji i Pacyfiku uzyskać lepszą wydajność i wyższą wartość użytkową produktów końcowych w porównaniu z konkurencją.” – wyjaśnia Alec Yan, regional business manager Chemours Fluoropolymers. „Tworzywa firmy Chemours pełnią kluczową rolę w opracowywaniu różnorodnych produktów i usług, które poprawiają jakość życia. Jesteśmy przekonani, że rynki w regionie Azji i Pacyfiku wykazują w tym zakresie znaczny wzrost popytu i zapotrzebowania”.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Firma Chemours otwiera najnowocześniejszą fabrykę powłok Teflon™ w Chinach BIZNES, Gospodarka - Nowoczesny zakład będzie dostarczał wysokiej jakości powłoki Teflon™ w regionie Azji i Pacyfiku
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy