BIZNES Przemysł

FertigDeska Luxury – fenomenalnie długa deska od Jawor-Parkiet

Firma Jawor-Parkiet wprowadziła właśnie do swojej oferty nową, fenomenalnie długą, bo aż 220 CENTYMETROWĄ, DESKĘ PODŁOGOWĄ. FertigDeska Luxury wykonana jest z najwyższej jakości drewna

Data publikacji: 2014-03-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: FertigDeska Luxury – fenomenalnie długa deska od Jawor-Parkiet
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Firma Jawor-Parkiet wprowadziła właśnie do swojej oferty nową, fenomenalnie długą, bo aż 220 CENTYMETROWĄ, DESKĘ PODŁOGOWĄ. FertigDeska Luxury wykonana jest z najwyższej jakości drewna dębowego.

FertigDeska Luxury – fenomenalnie długa deska od Jawor-Parkiet Przemysł, BIZNES - Firma Jawor-Parkiet wprowadziła właśnie do swojej oferty nową, fenomenalnie długą, bo aż 220 CENTYMETROWĄ, DESKĘ PODŁOGOWĄ. FertigDeska Luxury wykonana jest z najwyższej jakości drewna dębowego.

Ponad dwumetrowa, gotowa deska wykonana z najwyższej jakości drewna dębowego stanowi kwintesencję elegancji. Duża powierzchnia poszczególnych elementów podłogi podkreśla naturalny rysunek drewna. Natomiast dzięki warstwowej konstrukcji deska jest szczególnie odporna na odkształcenia oraz można ją stosować na ogrzewaniu podłogowym.

FertigDeska Luxury została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, z myślą o osobach szczególnie ceniących luksus i niepowtarzalną estetykę. W kolekcji znajdziemy trzy warianty deski – Elegance, Classic oraz Country, które różnią się od siebie barwą i rysunkiem drewna.

Deska w wersji Elegance urzeka niemal idealnie symetrycznym usłojeniem oraz jednolitą kolorystyką. Podłoga ta doskonale eksponuje walory szlachetnego dębu. Szczególnie dobrze prezentować się będzie w przestronnych, reprezentacyjnych wnętrzach.

FertigDeska Luxury Dąb Classic posiada różnorodny układ słojów wzbogacony dużymi sękami oraz zauważalne różnice w barwie. Całość tworzy na powierzchni unikalne rysunki i nadaje jej niepowtarzalny wygląd. Ze względu na swój ozdobny charakter podłoga ta stanowić będzie elegancką oprawę podmiejskich rezydencji oraz znanych ze swej prostoty aranżacji skandynawskich. Z kolei deska w klasie Country jeszcze bardziej eksponuje naturalne walory drewna – jej powierzchnię zdobią bowiem sęki, wyraźna biel a nawet sporadycznie występujące pęknięcia. Podłoga ta z pewnością doskonale sprawdzi się w rustykalnych wnętrzach i wiejskich posiadłościach.

Klienci docenią nową linię desek od Jawor-Parkiet nie tylko za estetykę i jakość, ale także funkcjonalność. Za sprawą warstwowej konstrukcji FertigDeska Luxury przeznaczona jest do stosowania na ogrzewaniu podłogowym, a poprzecznie ułożone względem siebie warstwy stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed odkształceniami i naturalną pracą drewna. Warstwa wierzchnia, o grubości 4 mm, pozwala na kilkukrotne cyklinowanie w trakcie użytkowania. Dobór elementów wykończenia pozostaje w gestii Klienta – deska może zostać poddana procesowi szczotkowania oraz fazowania, dwu lub czterostronnego. Powierzchnia deski zostaje zabezpieczona siedmioma warstwami lakieru UV lub trzema naturalnego olejowosku jeszcze na etapie produkcji. Dzięki temu podłoga ta jest gotowa do użytkowania niemal zaraz po ułożeniu.

 

Więcej o Jawor-Parkiet:

To polski producent podłóg drewnianych z wieloletnią tradycją. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie do dziś znajduje się jej główna siedziba. Zanim uruchomiono sprzedaż na polskim rynku, przez blisko 20 lat firma eksportowała swoje produkty do państw Europy Zachodniej. W Polsce pierwszy punkt sprzedaży oferujący produkty firmy został uruchomiony w 2009 roku. W ofercie Jawor-Parkiet znajduje się obecnie ponad 100 produktów – gotowy parkiet i deska dwuwarstwowa (FertigParkiet i FertigDeska), parkiet lity (MassiveParkiet) i mozaika podłogowa. Więcej o firmie na: www.jawor-parkiet.pl

 

Więcej informacji udzieli:

Karolina Sieniawska

Wordsmith PR

e-mail: [email protected]

tel.: 696 172 123696 172 123

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
FertigDeska Luxury – fenomenalnie długa deska od Jawor-Parkiet Przemysł, BIZNES - Firma Jawor-Parkiet wprowadziła właśnie do swojej oferty nową, fenomenalnie długą, bo aż 220 CENTYMETROWĄ, DESKĘ PODŁOGOWĄ. FertigDeska Luxury wykonana jest z najwyższej jakości drewna dębowego.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy