BIZNES Gospodarka

Eveline Cosmetics na Międzynarodowych Targach Cosmoprof North America Las Vegas

W dniach 13 do 15 lipca 2014 Eveline Cosmetics uczestniczyła w misji gospodarczej w USA, która odbyła się na targach COSMOPROF NORTH AMERICA – LAS VEGAS, Mandalay Bay Convention

Data publikacji: 2014-08-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Eveline Cosmetics na Międzynarodowych Targach Cosmoprof North America Las Vegas
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

W dniach 13 do 15 lipca 2014 Eveline Cosmetics uczestniczyła w misji gospodarczej w USA, która odbyła się na targach COSMOPROF NORTH AMERICA – LAS VEGAS, Mandalay Bay Convention Center.

Eveline Cosmetics na Międzynarodowych Targach Cosmoprof North America Las Vegas BIZNES, Gospodarka - W dniach 13 do 15 lipca 2014 Eveline Cosmetics uczestniczyła w misji gospodarczej w USA, która odbyła się na targach COSMOPROF NORTH AMERICA – LAS VEGAS, Mandalay Bay Convention Center.

W dniach  13 do 15 lipca 2014 Eveline Cosmetics uczestniczyła w misji gospodarczej w USA, która odbyła się na targach COSMOPROF NORTH AMERICA – LAS VEGAS, Mandalay Bay Convention Center. Eveline Cosmetics przedstawiła bogatą ofertę produktów do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, makijażu oraz nowości 2014.

Firma podczas każdych targów zaskakuje gości innowacyjnością produktów, które budzą duże zainteresowanie wśród odwiedzających. Produkty przyciągają m.in. nowoczesnymi, starannie dopracowanymi formułami i opakowaniami. Targi oprócz prezentacji oferty są miejscem wymiany poglądów czy pozyskania najnowszych informacji, które mają na celu  nawiązanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Uzyskaliśmy wiele potencjalnych kontaktów handlowych w takich krajach jak USA, Ekwador, Kostaryka, Chiny, Argentyna, Egipt oraz w regionie Południowego Pacyfiku, i Południowej Afryki. To finalnie daje nam kilka poważnych kontaktów  – mówi Engin Egemen Dyrektor ds. Eksportu, Eveline Cosmetics.

Tegoroczna dwunasta edycja targów przyciągnęła wystawców z różnych stron świata. Jest to jedyna impreza targowa w USA, która łączy wszystkie sektory branży kosmetycznej: od producentów opakowań po produkty kosmetyczne. Cosmoprof North America swoją energią i kreatywnością, napędzają przemysł kosmetyczny. To trzecie co do wielkości targi na świecie po Cosmoprof Bolonia i Cosmoprof Asia.

Udział polskich producentów w targach został zorganizowany przy okazji misji gospodarczej do USA, realizowanej w ramach Branżowego Programu Promocji prowadzonego przez Ministerstwo Gospodarki. 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Eveline Cosmetics na Międzynarodowych Targach Cosmoprof North America Las Vegas BIZNES, Gospodarka - W dniach 13 do 15 lipca 2014 Eveline Cosmetics uczestniczyła w misji gospodarczej w USA, która odbyła się na targach COSMOPROF NORTH AMERICA – LAS VEGAS, Mandalay Bay Convention Center.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy