BIZNES Infrastruktura

ES-SYSTEM W ELICIE WYSTAWCÓW NA TARGACH LIGHT + BUILDING

ES-SYSTEM, wiodąca polska firma w branży oświetleniowej, weźmie udział w największych międzynarodowych targach oświetleniowych i budowlanych Light + Building. Wydarzenie odbędzie się 18-23 marca br. we Frankfurcie, w

Data publikacji: 2018-03-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ES-SYSTEM W ELICIE WYSTAWCÓW NA TARGACH LIGHT + BUILDING
Kategoria: BIZNES, Infrastruktura

ES-SYSTEM, wiodąca polska firma w branży oświetleniowej, weźmie udział w największych międzynarodowych targach oświetleniowych i budowlanych Light + Building. Wydarzenie odbędzie się 18-23 marca br. we Frankfurcie, w Niemczech.

ES-SYSTEM W ELICIE WYSTAWCÓW NA TARGACH LIGHT + BUILDING BIZNES, Infrastruktura - ES-SYSTEM, wiodąca polska firma w branży oświetleniowej, weźmie udział w największych międzynarodowych targach oświetleniowych i budowlanych Light + Building. Wydarzenie odbędzie się 18-23 marca br. we Frankfurcie, w Niemczech.

ES-SYSTEM, wiodąca polska firma w branży oświetleniowej, weźmie udział w największych międzynarodowych targach oświetleniowych i budowlanych Light + Building. Wydarzenie odbędzie się 18-23 marca br. we Frankfurcie, w Niemczech. ES-SYSTEM zaprezentuje produkty wyposażone w technologię CIRCADIAN zgodne z ideą Human Centric Lighting oraz Inteligentne Systemy Sterowania do aktywnego zarządzania oświetleniem.

 

– Targi Light + Building to wydarzenie, które przyciąga największe międzynarodowe przedsiębiorstwa działające w branży oświetleniowej. W tym roku ES-SYSTEM, jako jedyna polska firma, znalazł się prestiżowym gronie wystawców w hali 3.1. To wydarzenie jest dobrą okazją do zaprezentowania własnych innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz ciekawych spotkań i inspirujących rozmów. Mamy nadzieję, że udział w targach przełoży się na dalszy dynamiczny rozwój spółki na rynkach zagranicznych –  mówi Rafał Gawrylak, prezes ES-SYSTEM S.A.

 

ZDROWE ŚWIATŁO DLA PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA CZŁOWIEKA

Rozwiązania prezentowane przez ES-SYSTEM w trakcie targów, koncentrują się na zapewnieniu zdrowego światła, wpisując się tym samym w najnowsze trendy projektowania oświetlenia. Koncepcja Human Centric Lighting (HCL), ma zapewniać nie tylko optymalne warunki widzenia, dzięki prawidłowemu oświetleniu, ale także pozytywnie wpływać na prawidłowe funkcjonowanie organizmu i dobre samopoczucie człowieka.

 

– Chcąc zminimalizować negatywne skutki zaburzonego rytmu dobowego, firma ES-SYSTEM wprowadziła do oferty oprawy wyposażone w technologię CIRCADIAN. Dzięki CIRCADIAN światło, które oświetla miejsce pracy pobudza efektywność, kreatywność i czujność niezależnie od dostępu światła słonecznego – mówi prezes ES-SYSTEM.

 

Technologia CIRCADIAN polega na wzbogaceniu białego światła (4000 K) niebieską oraz czerwoną wiązką o ściśle określonych długościach fal. Zmieszanie wiązki białej z niebieskim strumieniem blokuje proces uwalniania melatoniny, aktywizuje organizm człowieka i przygotowuje do działania. Światło, które oświetla miejsce pracy pobudza efektywność, kreatywność i czujność niezależnie od dostępu światła słonecznego. Z kolei dodanie wiązki światła czerwonego odpręża i stopniowo przygotowuje organizm do snu.

 

AKTYWNE ZARZĄDZANIE OŚWIETLENIEM W TROSCE O ŚRODOWISKO

Chcąc jak najlepiej wykorzystać potencjał najnowocześniejszych technologii , ES-SYSTEM opracował Inteligentne Systemy Sterowania, które zapewniają aktywne zarządzanie oświetleniem, decydując tym samym o funkcjonalności oświetlenia.

 

– W dzisiejszych czasach kompleksowy projekt oświetleniowy nie polega wyłącznie na wyborze i odpowiednim rozmieszczeniu opraw. Oprócz elastyczności dopasowania do zmiennych potrzeb, istotna dla współczesnych użytkowników jest również energooszczędność. Inteligentne Systemy Sterowania pozwalają więc troszczyć się o środowisko przy jednoczesnym dopasowywaniu oświetlenia do aktualnych potrzeb użytkownika – mówi Prezes Gawrylak. Zastosowanie Inteligentnych Systemów Sterowania pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej do około 70 %. – dodaje.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Tomasz Zagól

ES-SYSTEM S.A.

 T: +48 12 297 81 61

M: [email protected]

 

ES-SYSTEM S.A. to największa Polska firma w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową, z własnymi zakładami produkcyjnymi, która wytycza kierunki rozwoju branży zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa. Strategia rozwoju Grupy zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ES-SYSTEM W ELICIE WYSTAWCÓW NA TARGACH LIGHT + BUILDING BIZNES, Infrastruktura - ES-SYSTEM, wiodąca polska firma w branży oświetleniowej, weźmie udział w największych międzynarodowych targach oświetleniowych i budowlanych Light + Building. Wydarzenie odbędzie się 18-23 marca br. we Frankfurcie, w Niemczech.
Hashtagi: #BIZNES #Infrastruktura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy