BIZNES Przemysł

Ecolab zwiększa produkcję w Europie i wprowadza nowość dla sektora hotelarskiego

Ecolab siedmiokrotnie zwiększa moce produkcyjne w Europie i wprowadza na polski rynek w pełni wirusobójczy preparat do dezynfekcji rąk przeznaczony dla branży

Data publikacji: 2020-09-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ecolab zwiększa produkcję w Europie i wprowadza nowość dla sektora hotelarskiego
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Ecolab siedmiokrotnie zwiększa moce produkcyjne w Europie i wprowadza na polski rynek w pełni wirusobójczy preparat do dezynfekcji rąk przeznaczony dla branży HoReCa.

Ecolab zwiększa produkcję w Europie i wprowadza nowość dla sektora hotelarskiego Przemysł, BIZNES - Ecolab siedmiokrotnie zwiększa moce produkcyjne w Europie i wprowadza na polski rynek w pełni wirusobójczy preparat do dezynfekcji rąk przeznaczony dla branży HoReCa.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na środki czystości Ecolab siedmiokrotnie zwiększa moce produkcyjne w Europie. Firma wprowadza też na polski rynek w pełni wirusobójczy preparat do dezynfekcji rąk przeznaczony dla branży HoReCa.

Sezon wakacyjny w pełni. Hotele i obiekty noclegowe robią wszystko, aby zagwarantować gościom bezpieczny i spokojny wypoczynek. Wiele obiektów poza wymaganym reżimem sanitarnym wprowadza dodatkowo własne, ponadstandardowe programy higieny. Rośnie więc zapotrzebowanie na profesjonalne i skuteczne środki czystości, zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa. Ecolab, wiodący na świecie dostawca technologii i usług w zakresie wody, bezpieczeństwa żywności i zapobiegania infekcjom, postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży hotelarskiej. Firma wprowadza na polski rynek nowy środek do dezynfekcji rąk. Skinman Soft Protect FF to opracowany zgodnie z normą EN 1500, w pełni wirusobójczy preparat w płynie do dezynfekcji rąk, wzbogacony witaminą E, gliceryną i pantenolem. Środek wykazuje działanie wirusobójcze (EN 14476) i ma udowodnioną skuteczność przeciw wirusom osłonkowym, w tym SARS-CoV-2. Produkt dotychczas dostępny był jedynie dla sektora szpitalnego. Nowość dla branży HoReCa oferowana jest w 20-litrowych kanistrach, co pomaga zmniejszyć ilość odpadów plastikowych o 64 procent w porównaniu do jednorazowych butelek o pojemności 100 ml. Ecolab przygotował też specjalny zestaw uzupełniający w postaci kranika do nalewania i sześciu litrowych butelek do napełniania, z etykietami do zapisywania daty otwarcia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ecolab zwiększa produkcję w Europie i wprowadza nowość dla sektora hotelarskiego Przemysł, BIZNES - Ecolab siedmiokrotnie zwiększa moce produkcyjne w Europie i wprowadza na polski rynek w pełni wirusobójczy preparat do dezynfekcji rąk przeznaczony dla branży HoReCa.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy