BIZNES Gospodarka

Druga placówka Natury w Świnoujściu

Już w najbliższy piątek, 18 listopada, zostanie otwarta druga drogeria Natura w Świnoujściu. Będzie to już 282 placówka w sieci. Nowy lokal usytuowany jest przy ul. Armii Krajowej 14b obok DOZ Apteki Dbam o

Data publikacji: 2016-11-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Druga placówka Natury w Świnoujściu
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Już w najbliższy piątek, 18 listopada, zostanie otwarta druga drogeria Natura w Świnoujściu. Będzie to już 282 placówka w sieci. Nowy lokal usytuowany jest przy ul. Armii Krajowej 14b obok DOZ Apteki Dbam o Zdrowie.

Druga placówka Natury w Świnoujściu BIZNES, Gospodarka - Już w najbliższy piątek, 18 listopada, zostanie otwarta druga drogeria Natura w Świnoujściu. Będzie to już 282 placówka w sieci. Nowy lokal usytuowany jest przy ul. Armii Krajowej 14b obok DOZ Apteki Dbam o Zdrowie.

Już w najbliższy piątek, 18 listopada, zostanie otwarta druga drogeria Natura w Świnoujściu. Będzie to już 282 placówka  w sieci.  Nowy lokal usytuowany jest przy ul. Armii Krajowej 14b obok DOZ Apteki Dbam o Zdrowie.

Sąsiedztwo  apteki  nie jest przypadkowe – to jeden z konceptów biznesowych Natury, który bazuje na wykorzystaniu potencjału współdziałania drogerii i apteki w jednym miejscu. „Drogeria i apteka wzajemnie się uzupełniają  i zachęcają do odwiedzenia i zakupów nowych klientów, co pozytywnie wpływa na wyniki sprzedażowe” – mówi Arkadiusz Szczepaniak,wiceprezes zarządu ds. finansowych.

Koncept ten wpisuje się w ogólnoświatowe trendy health&beauty, które polegają na łączeniu tych dwóch rodzajów działalności tak, aby w większym stopniu spełniać potrzeby nowoczesnych konsumentów i oferować w jednym miejscu szerszy i komplementarny asortyment. Jest to już kolejna placówka powstała we współpracy drogerii Natura i sieci DOZ Aptek Dbam o zdrowie.

W dniu otwarcia na klientów będą czekały liczne atrakcje i wyjątkowe promocje. Osoby, które  pojawią się w drogerii w najbliższy piątek będą mogły również skorzystać z porad ekspertów m.in. w strefie bezpłatnego makijażu. W czasie wydarzenia klienci otrzymają także drobne podarunki.

W drogerii Natura klienci znajdą szeroki wybór kosmetyków do makijażu,  m.in. lubiane i  dostępne w sieci na wyłączność produkty Kobo Professional, a także kosmetyki do pielęgnacji i higieny ciała, stylizacji włosów oraz akcesoria kosmetyczne. Na uwagę zasługują także marki dostępne wyłącznie w Naturze takie jak: Natura Care, Seyo, Intimelle czy Milly.

Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści przystępując do Klubu Natura. Klubowicze otrzymują specjalne rabaty, mogą brać udział w konkursach czy testować produkty. Do Klubu można zapisać się u konsultantów w drogeriach.

***

Natura to jedna z największych i najdłużej działających polskich sieci drogeryjnych, która oferuje również możliwość realizacji zakupów w drogerii internetowej www.drogerienatura.pl.  Od blisko 20 lat Natura wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów proponując bogatą ofertę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz szeroką gamą produktów dostępnych w sieci na wyłączność.  Obecnie sieć liczy blisko 300 drogerii w całej Polsce i jest fazie intensywnego rozwoju.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Druga placówka Natury w Świnoujściu BIZNES, Gospodarka - Już w najbliższy piątek, 18 listopada, zostanie otwarta druga drogeria Natura w Świnoujściu. Będzie to już 282 placówka w sieci. Nowy lokal usytuowany jest przy ul. Armii Krajowej 14b obok DOZ Apteki Dbam o Zdrowie.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy